Можливість для людей з України

Zoraďovač vo výrobe zdravotníckych pomôcok 1450-1600EUR + odmeny

SKY Medical, a.s.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
01.06.2024
Od 1 450 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (Brutto): 1450-1600 EUR + bonusy a odmeny podľa výkonu. + možnosť 13. platu v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy + príspevok na stravu vo výške 3,3Eur. Základná mzda bude individuálne dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Máte skúsenosti s nastavovaním strojov (vstrekovacie lisy), chcete pracovať v čistom a klimatizovanom prostredí v stabilnom odvetví bez nočných / sviatkov a víkendov? Potom nás určite kontaktujte, hľadáme šikovnú posilu do skvelého tímu! Spoločnosť ponúka motivujúci plat až 1600 € + odmeny a mnoho ďalších zaujímavých benefitov.

  • Obsluha, nastavovanie a zoraďovanie vstrekolisov, výrobných strojov a zariadení na výrobu medicínskych produktov v čistých priestoroch
  • Zodpovednosť za správne nastavenie vstrekolisov  a zabezpečenie plynulého chodu linky, kontrola/nastavovanie výrobných parametrov linky
  • Zodpovednosť za výmenu a prípravu foriem na vstrekolisy
  • Určenie opotrebovaných dielov a porúch lisov a strojov, vykonávanie drobných mechanických opráv lisov, foriem a strojov
  • Dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia

  • Možnosť sebarealizácie a profesného rastu v stabilnom odvetví
  • Koncoročný bonus
  • Firemné akcie vrátane Relax days a Vianočného večierka
  • Rozšírený pitný režim
  • Ovocný deň
  • Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
  • Zázemie v stabilnej a modernej spoločnosti s priateľskou atmosférou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, školy technického zamerania

  • Výhodou je prax, ako zoraďovač vstrekolisov
  • Čítanie technických výkresov je nevyhnutné
  • Technické myslenie a osobná angažovanosť
  • Spoľahlivosť
  • Orintácia na interného zákazníka
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov
  • ​Pozícia je vhodná aj pre absolventa (resp. kandidáta bez praxe), ktorý má technické myslenie a ochotu učiť sa.​

Sky Medical a.s. je technologický startup, ktorý sa zaoberá výlučne zdravotníckými pomôckami. Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby jednorazových zdravotníckych pomôcok a poskytovania poradenských služieb v oblasti podnikania na trhu so zdravotníckymi pomôckami. Sky Medical a.s. je multikultúrna spoločnosť so zahraničným kapitálom. V spoločnosti vládne neformálna atmosféra čo vytvára predpoklad vybudovania mladého dynamického tímu ľudí, ktorých práca baví. Od členov nášho tímu očakávame kreativitu, nadšenie a samostatné myslenie.
Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami v zriedkavej pre Slovensko oblasti podnikania a neobmedzenými možnosťami osobného rozvoja, tento job je ideálny pre teba!
www.med-sky.com

Kontakt

ID: 4819608  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac