Можливість для людей з України

Hľadáme zanieteného kvalitára

SKY Medical, a.s.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
15.05.2024
1 200 - 1 500 EUR/mesiacZákladny plat závisly od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná príležitosť stať sa súčasťou spoločnosti pôsobiacej v oblasti zdravotníckych pomôcok. Do nášho kolektívu hľadáme hľadáme zanieteného kvalitára. Ak si precízny, zodpovedný a máš "výrobu v malíčku", tak ťa radi privítame v našom tíme.

​Firma so sídlom v Šamoríne - 15 min autom od Bratislavy. Na Slovensko prenášame svetové technológie na výrobu zdravotníckych pomôcok a zároveň vyvíjame vlastné produkty.

Čo bude náplňou tvojej práce?

Zodpovednosť za efektívnosť procesov kontroly kvality

Systematický zber a analýza dát a údajov súvisiacich s kvalitou

Riešenie problémov vo výrobe (zodpovednosť za priebeh analýz vzniknutých nezhôd v oblasti kvality finálneho produktu i samotného výrobného procesu)

Tvorba a implementácia okamžitých a trvalých nápravných a preventívnych opatrení s použitím analytických nástrojov kvality

Vyhodnocovanie výsledkov a príprava správ pre manažéra kvality

Vytváranie a schvaľovanie štandardov kvality pri nových projektoch

Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami, predovšetkým s výrobným úsekom spoločnosti

​- Jednozmenná prevádzka (od 7:30 do 16:00)
​- Stabilná spoločnosť v oblasti výroby zdravotníckych pomôcok
​- Rýchle rozhodovacie procesy - nie sme súčasťou korporátu
​- Spoločnosť s rodinnou atmosférou
​- Finančné odmeny podľa výsledkov

​- Pravidelné teambuldingové akcie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, riadenie kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Zabezpečovanie kvality

Počet rokov praxe

2

- vyníkajúca znalosť a pochopenie nástroja 8D

- skúsenosti s nástrojmi a metódami zabezpečovania kvality a problem solvingom

- analytické a logické myslenie

- komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti, schopnosť viesť tím

- orientácia na zákazníka,

- samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu

Sky Medical a.s. je technologický startup, ktorý sa zaoberá výlučne zdravotníckými pomôckami. Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby jednorazových zdravotníckych pomôcok a poskytovania poradenských služieb v oblasti podnikania na trhu so zdravotníckymi pomôckami. Sky Medical a.s. je multikultúrna spoločnosť so zahraničným kapitálom. V spoločnosti vládne neformálna atmosféra čo vytvára predpoklad vybudovania mladého dynamického tímu ľudí, ktorých práca baví. Od členov nášho tímu očakávame kreativitu, nadšenie a samostatné myslenie.
Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami v zriedkavej pre Slovensko oblasti podnikania a neobmedzenými možnosťami osobného rozvoja, tento job je ideálny pre teba!
www.med-sky.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Gabauerová
Tel.: +421312851702
E-mail: poslať životopis
ID: 4803940  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac