Ekonóm

Sky Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinovať plánovací proces spoločnosti a zostavovať finančné plány
• Vykonávať štandardné kontrolingové činnosti
• Evidencia účtovnej agendy spoločnosti
• Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr
• Kontrolovanie splatnosti odberateľských pohľadávok a záväzkov spoločnosti
• Analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu
• Analyzovať a vyhodnocovať dosiahnuté predajné marže a ziskovosť jednotlivých projektov
• Spracovávanie pokladničných dokladov a účtovanie služobných ciest
• Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
• Oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku
• Príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz pre vedenie spoločnosti

- dynamické a priateľské pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- perspektíva dlhodobej spolupráce

Miesto výkonu práce je v Novom Meste nad Váhom a v Malých Ripňanoch (okres Topoľčany). Životopisy, prosím, zasielajte v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť podvojného účtovníctva a finančného výkazníctva
- samostatnosť, precíznosť, flexibilita
- logické myslenie a odolnosť voči stresu

Spoločnosť Sky Group Slovakia, s.r.o. sa zaoberá viacerými aktivitami v oblasti poľnohospodárskej a potravinárskej výroby.
Hospodári na pôde s výmerou 1200ha v okrese Topoľčany, má vlastné skladovacie kapacity, silá, sušičku, vozový a strojový park.
Prevádzkuje moderné vinárstvo Vinum Nobile Winery v Malých Ripňanoch s kapacitou výroby 1mil fliaš ročne. Spracováva hrozno výlučne z vlastných vinohradov s výmerou 90ha. Vyrába víno pod značkami Vinum Nobile, Malé Ripňany a Slovak Valley určené pre retail, HORECA segment a privátnu klientelu. Každoročne sa zúčastňuje vinárskych súťaží v SR a zahraničí, kde pravidelne získava ocenenia v Národnom salóne vín SR a medaile na prestížnych festivaloch v Paríži, Lyone, Madride, Viedni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2901755  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou