Obchodný zástupca pre firemných zákazníkov O2

sky blue, s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
07/2017
Dohodou; Skladba odmeny: Fixná zložka a motivačné provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny?
Zaujímajú Ťa technológie?
Máš zmysel pre zodpovednosť? Chceš sa rozvíjať v oblasti predaja, naučiť sa zaujať a vybudovať si meno a kontakty v podnikateľskom prostredí?

Ponúkame voľné pracovné miesto v našom obchodnom tíme v Bratislave a Trnave.

Reprezentujeme značku mobilného operátora O2. Oslovujeme a získavame pre O2 nových firemných zákazníkov.

Ako vyzerá naša práca:
- staráme sa o zverenú bázu firemných zákazníkov
- optimalizujeme existujúce a navrhujeme nové služby
- vyhľadávame potenciálnych zákazníkov, oslovujeme s cieľom zaujať
- vytvárame ponuku šitú na mieru – tvoríme jedinečný produkt od O2
- spracujeme potrebnú administratívu
- priebežne sa vzdelávame v telekomunikačnej oblasti a v oblasti predaja

Nie sme predavači, sme obchodníci so všetkým, čo k tomu patrí. Pre zákazníkov sme partneri, budujeme vzťahy a vlastné meno, získavame kontakty a referencie. Jednáme s riaditeľmi spoločností, prípadne členmi manažmentu.

Čo očakávame od Vás:
- seriózny prístup
- chuť neustále sa vzdelávať
- schopnosť počúvať potreby zákazníkov a pružne na ne reagovať

Všetko ostatné Vás naučíme...

Čo Vám ponúkame:
- prácu v stabilnej spoločnosti
- produktové školenia a obchodné zručnosti sú zabezpečené priamo v tréningovom centre
O2 alebo uznávanými externými trénermi
- príjemné pracovné prostredie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sky blue, s.r.o. je partner spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o. od roku 2009. Pre mobilného operátora O2 získavame firemných zákazníkov vo vybraných regiónoch na Slovensku. Náš tím dnes tvoria profesionáli v oblasti predaja, starostlivosti, poradenstva a administratívy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3106886  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou; Skladba odmeny: Fixná zložka a motivačné provízie z predaja