Rehabilitačný lekár

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za správnosť a kvalitu poskytovania zdravotnej starostlivosti v odbore FBLR (dodržiavanie medicínskych štandardov)
• zodpovedá za metodické riadenie Rehabilitačných kliník a podieľa sa na celkovom odbornom rozvoji rehabilitácie v spoločnosti
• zodpovedá za personálne zabezpečenie v zmysle matice zodpovednosti (lekári Rehabilitačných kliník)
• v spolupráci s hlavným fyzioterapeutom koordinuje činnosť fyzioterapeutov
• poskytuje osobné poradenstvo fyzioterapeutom, v prípade potreby sa zúčastňuje odborných seminárov fyzioterapeutov
• v rámci svojich kompetencií profesionálne, odborne, korektne a trpezlivo komunikuje s klientmi, prípadne obchodnými partnermi
• podieľa sa na svojom odbornom a osobnom rozvoji za účelom zvyšovania efektivity práce

Zamestnanec vo funkcii lekár :

• poskytuje komplexnú lekársku starostlivosť na ambulancii FBLR v súlade s platnou legislatívou
• zabezpečuje a zodpovedá za činnosť ambulancie v rozsahu určených medicínskych kompetencií
• koordinuje činnosti fyzioterapeutov a sestier na oddelení FBLR, koordinuje a kontroluje špecifické liečebné postupy realizované fyzioterapeutmi a sestrami FBLR v rozsahu ošetrovateľských postupov
• vykonáva činnosti súvisiace s výkonom lekára tímu PZS pod odborným dohľadom vedúceho lekára tímu PZS
• spolupracuje s ostatnými lekármi pri diagnostických a terapeutických výkonoch
• vedie odbornú a zdravotnú dokumentáciu v súlade so zákonnými predpismi
• dodržiava špeciálny hygienicko-epidemiologický režim, vrátane prevencie nozokomiálnych nákaz
• dodržiava zákon o omamných a psychotropných látkach
• podieľa sa na svojom odbornom a osobnostnom rozvoji v oblastiach relevantných náplní práce za účelom zvyšovania efektivity práce

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie
• možnosť sebarealizácie

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo - atestácia z príslušného odboru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• pro-klientský prístup
• vysoká odbornosť
• pracovné nasadenie
• záujem o odborný a osobnostný rast

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2863137  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou