Business Development Executive Assistant

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandartné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora pri príprave tendrových a obchodných ponúk pre kľúčových klientov
• prieskumy a konkurenčné analýzy trhu
• podpora akvizičného procesu spoločností
• personálna asistencia, time management a vedenie kalendára riaditeľa Business Development
• podpora a pomoc pri plnení každodenných pracovných úloh riaditeľa Business Development
• organizovanie meetingov (pozvánky, overovanie účasti pozvaných, v prípade potreby zaslanie návrhov programu, príprava návrhov zápisu, distribúcia a po schválení ich finalizácia ) a zabezpečovanie meetingov (občerstvenie, rezervácia miestností a zariadenia)
• zabezpečovanie leteniek, ubytovania a dopravy
• správa a zasielanie dokladov potrebných pre účtovné oddelenie k vyúčtovaniu výdavkov a príprava knihy jázd riaditeľa Business Development
• vykonávanie zápisov z porád manažmentu a obchodných stretnutí
• komunikácia s materskou spoločnosťou Falck sídliacou v Dánsku
• komunikácia s obchodnými partnermi (odberateľmi, dodávateľmi, verejnými inštitúciami a pod.)
• príprava, aktualizácia a kontrola prezentácií pre riaditeľa Business Development v prípade potreby a podľa jeho špecifických požiadaviek
• príprava podkladov na obchodné rokovania (obchodná korešpondencia, prezentácie, právne dokumenty, návrhy programov alebo zápisov) v spolupráci s odbornými útvarmi (ako napr. finančné, marketingové, obchodné a právne oddelenie) alebo v spolupráci s externými dodávateľmi (právnické kancelárie, prekladateľské agentúry a pod.)
• príležitostné vykonávanie tematicky zameraných auditov, resp. kontrol v rámci odborných možností, na základe osobného zadania a s jeho osobnou podporou alebo podporou iných odborných útvarov, poprípade externých dodávateľov.

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• príjemné vystupovanie
• prokliensky prístup
• zmysel pre detail
• organizačné schopnosti
• zodpovednosť

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2808579  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandartné platové ohodnotenie