Všeobecný lekár bez atestácie

skupina Falck SK

Miesto práce
Bratislava, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytuje komplexnú lekársku starostlivosť vo všeobecnej ambulancii pre dospelých pod odborným garantom
• spolupracuje s ostatnými lekármi pri diagnostických a terapeutických výkonoch
• poskytuje preventívne lekárske prehliadky v súvislosti s výkonom práce, v rámci pracovnej zdravotnej služby pod odborným garantom
• poskytuje neodkladnú zdravotnú starostlivosť pod odborným garantom
• zabezpečuje dodržiavanie platných vnútorných predpisov spoločnosti

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti
• program zamestnaneckých benefitov

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Tešíme sa na prípadné stretnutie s vami.

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.
Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti zamestnáva v 45 krajinách viac ako 38 000 zamestnancov.
Na Slovensku zastrešuje obchodné aktivity skupiny Falck spoločnosť Falck SK a.s., ktorá sa zaoberá rozvojom nových obchodných aktivít, správou a riadením svojich dcérskych spoločností.

Súčasťou holdingu Falck SK a.s. sú spoločnosti:
Falck Záchranná a.s. je najväčším poskytovateľom záchranných zdravotných služieb.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, tiež služby v oblasti tréningov a školení protipožiarnej ochrany.
Falck Academy s.r.o. poskytuje kurzy prvej pomoci pre laikov aj profesionálov.
Falck Healthcare a.s. poskytuje preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Zároveň prevádzkuje sieť rehabilitačných kliník so zameraním na kostrovo-svalový systém pre verejnosť aj zamestnancov firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Falck SK a.s.
Galvaniho 7/D - Business Centre ARUBA
821 04 Bratislava
ID: 2766557   Dátum zverejnenia: 14.10.2016