Vodič dopravnej zdravotnej služby - Pezinok

skupina Falck SK

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prepravuje pacientov z/do zdravotníckeho zariadenia,
• komunikuje s operačným strediskom dopravnej zdravotnej služby,
• stará sa o údržbu, čistotu, hygienu a dezinfekciu vozidla,
• vedie knihu prevádzky vozidla

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B,
• vek: 21 a viac rokov podmienkou
• nevyhnutná znalosť cestnej siete, ulíc a dôležitých bodov v Bratislave,
• humánny prístup, komunikatívnosť,
• bezúhonnosť

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti zamestnáva v 45 krajinách viac ako 38 000 zamestnancov.
Na Slovensku zastrešuje obchodné aktivity skupiny Falck spoločnosť Falck SK a.s., ktorá sa zaoberá rozvojom nových obchodných aktivít, správou a riadením svojich dcérskych spoločností.

Súčasťou holdingu Falck SK a.s. sú spoločnosti:
Falck Záchranná a.s. je najväčším poskytovateľom záchranných zdravotných služieb.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, tiež služby v oblasti tréningov a školení protipožiarnej ochrany.
Falck Academy s.r.o. poskytuje kurzy prvej pomoci pre laikov aj profesionálov.
Falck Healthcare a.s. poskytuje preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Zároveň prevádzkuje sieť rehabilitačných kliník so zameraním na kostrovo-svalový systém pre verejnosť aj zamestnancov firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Falck Záchranná a.s.
Bačíkova 7
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Potočňáková
Tel.: +421 903 650 358
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2723861   Dátum zverejnenia: 3.11.2016