Zdravotnícky záchranár - pre spol. Falck Fire Services a.s.

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR / brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plní stanovené úlohy určené pre poskytovanie predlekárskej prvej pomoci
• vykonáva činnosť pri obsluhe zásahových záchranných automobilov a inej techniky, záchranárskej techniky a technických prostriedkov
• vykonáva analýzu svojej činnosti, spracováva hlásenia, navrhuje opatrenia pre zníženie úrazovosti
• odoberá základnú anamnézu od osoby, ktorá potrebuje poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti
• sleduje, hodnotí a zaznamenáva životné funkcie pomocou primeraných klinických a technických prostriedkov
• vykonáva posudzovanie zdravotného stavu osoby a stanovuje pracovnú diagnózu v rozsahu získaného vzdelania
• zabezpečuje poraneného v polohe s prihliadnutím na povahu zranenia, zabezpečuje priechodné dýchacie cesty a s prihliadnutím na zdravotný stav osoby zaisťuje neodkladnú kardiopulmonálnu resuscitáciu
• vypisuje záznam o poskytnutí pomoci a dokumentáciu o zásahu na predpísanom tlačive
• vedie evidenciu opiátov a aplikuje ich v zmysle platných predpisov
• neustále prehlbuje svoju kvalifikáciu v súlade s právnymi predpismi a vnútornými predpismi o vzdelávaní
• stará sa o prevádzkyschopnosť a hygienu všetkých prístrojov, nástrojov a zariadení

• zázemie nadnárodnej spoločnosti
• zamestnanecké benefity
• príjemné pracovné prostredie
• možnosť ďalšieho vzdelávania
• motivujúce finančné ohodnotenie

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s., ktorá poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Uchádzačov, ktorí nespĺňajú uvedené kritéria kontaktovať nebudeme a vopred ďakujeme za prejavený záujem. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Urgentná zdravotná starostlivosť

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• PODMIENKOU JE - ukončené VŠ vzdelanie I. stupňa URGENTNÁ ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ
• požadovaná prax min. 2 roky - PODMIENKA
• práca s PC (MS Office) na užívateľskej úrovni
• organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, lojálnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• ochota vzdelávať sa
• znalosť nemeckého jazyka - vítaná
• práca na zmeny v nepretržitej prevádzke

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2623153  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR / brutto