Veliteľ Závodného hasičského útvaru - VW Bratislava

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2016/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dodržiava vydané interné predpisy skupiny spoločností Falck Fire Services a.s. a zodpovedá za ich dodržiavanie u svojich podriadených
• zodpovedá za plnenie úloh stanovených zákonom NR SR č. 314/2001 Z. z. o ochrane pred požiarmi v platnom znení a vyhláškou MV SR č. 611/2006 Z.z. o hasičských jednotkách v platnom znení
• realizuje vydané metodické pokyny pre činnosť závodného hasičského útvaru
• koordinuje a organizačne riadi činnosti technikov PO v súlade s platnou právnou úpravou
• spracováva dokumentáciu zdokonaľovacej odbornej prípravy pre HJ
• kontroluje dokumentáciu týkajúcu sa odborných služieb v súlade s vyhláškou 611/2006 Z. z. o hasičských jednotkách v platnom znení a navrhuje a prijíma opatrenia na odstránenie zistených nedostatkov
• koordinuje a organizačne riadi činnosti HJ pri vykonávaní záchranných prác pri požiaroch, haváriách, živelných pohromách a iných mimoriadnych udalostiach a pri vykonávaní odbornej prípravy
• plní úlohu veliteľa zásahu
• predkladá polročnú a ročnú správu o činnosti HJ vedeniu spoločnosti
• vyhodnocuje poznatky z taktických a previerkových cvičení a aplikuje ich v praxi
• kontroluje pridelené osobné ochranné pracovné prostriedky a pridelené vecné prostriedky, ich správne a bezchybné používanie, pravidelnú kontrolu a údržbu u svojich podriadených
• zvyšuje si svoje odborné znalosti, fyzickú zdatnosť a pravidelne sa zúčastňuje previerok fyzickej zdatnosti a odbornej pripravenosti
• schvaľuje a predkladá žiadanky na finančné výdavky určené pre chod a výkon HJ v príslušnom kalendárnom roku

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu
• motivujúce finančné ohodnotenie

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s., ktorá poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

požiarna ochrana

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

• odborná spôsobilosť na výkon funkcie VELITEĽA ZHU - PODMIENKA
• skúsenosti v riadení a motivovaní zamestnancov
• dobré znalosti z funkcie a obsluhy požiarno-technických zariadení
• priame riadenia hasičskej jednotky, alebo pôsobenie vo funkcii zástupcu veliteľa HJ
• vysoké pracovné nasadenie
• fyzická a psychická zdatnosť
• organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, lojálnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2573557  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou