Hasič - pracovný bod Trnava (PSA)

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 eur brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dodržiava vydané interné predpisy spoločnosti
• plní úlohy stanovené, vyhláškou MV SR č. 611/2006 Z.z. o hasičských jednotkách v platnom znení a inými všeobecne záväznými právnymi predpismi a metodickými pokynmi vzťahujúcimi sa na prácu ním vykonávanú
• vykonáva samostatne rutinnú činnosť pri hasiacich prácach, záchrane osôb a majetku
• vykonáva samostatne rutinnú záchranársku činnosť pri haváriách, technických zásahoch, nehodách, povodniach a iných mimoriadnych udalostiach
• vykonáva činnosti vo výškach a nad voľnou hĺbkou
• vykonáva činnosti pri opravách a údržbe technických prostriedkov, výstroja a výzbroje a objektov požiarnej jednotky
• vykonáva činnosť pri obsluhe zásahových hasičských automobilov a inej hasičskej techniky, záchranárskej techniky a technických prostriedkov
• spolupracuje pri spracovaní predpísanej dokumentácie
• vykonáva asistenčné činnosti pri činnostiach so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru a vykonáva kontrolu opatrení určených pre tieto činnosti
• vykonáva a ovláda základnú prevádzku požiarnotechnických zariadení
• poskytuje prvú predlekársku pomoc
• zodpovedá za pridelené osobné ochranné pracovné prostriedky a pridelené vecné prostriedky, ich správne a bezchybné používanie, pravidelnú kontrolu a údržbu
• vykonáva preventívne požiarnobezpečnostné kontroly v celom areáli odberateľa

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s., ktorá poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

protipožiarna ochrana

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

• výhodou je prax na obsadzovanej pozícií
• osvedčenie o absolvovaní základnej prípravy zamestnancov HJ - VÝHODA
• zručnosti zo zdolávania požiarov, vykonávanie záchranných prác pri nehodách, živelných pohromách a iných mimoriadnych udalostiach sú vítané
• vysoké pracovné nasadenie
• fyzická a psychická zdatnosť
• organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, lojálnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• vodičský preukaz skupiny C - PODMIENKA

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2028003  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 eur brutto mesačne