Hasič - VW Bratislava

skupina Falck SK

Miesto práce
ZHU VW BRATISLAVA, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dodržiava vydané interné predpisy spoločnosti
• plní úlohy stanovené, vyhláškou MV SR č. 611/2006 Z.z. o hasičských jednotkách v platnom znení a inými všeobecne záväznými právnymi predpismi a metodickými pokynmi vzťahujúcimi sa na prácu ním vykonávanú
• vykonáva samostatne rutinnú činnosť pri hasiacich prácach, záchrane osôb a majetku
• vykonáva samostatne rutinnú záchranársku činnosť pri haváriách, technických zásahoch, nehodách, povodniach a iných mimoriadnych udalostiach
• vykonáva činnosti vo výškach a nad voľnou hĺbkou
• vykonáva činnosti pri opravách a údržbe technických prostriedkov, výstroja a výzbroje a objektov požiarnej jednotky
• vykonáva činnosť pri obsluhe zásahových hasičských automobilov a inej hasičskej techniky, záchranárskej techniky a technických prostriedkov
• spolupracuje pri spracovaní predpísanej dokumentácie
• vykonáva asistenčné činnosti pri činnostiach so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru a vykonáva kontrolu opatrení určených pre tieto činnosti
• vykonáva a ovláda základnú prevádzku požiarnotechnických zariadení
• poskytuje prvú predlekársku pomoc
• zodpovedá za pridelené osobné ochranné pracovné prostriedky a pridelené vecné prostriedky, ich správne a bezchybné používanie, pravidelnú kontrolu a údržbu
• vykonáva preventívne požiarnobezpečnostné kontroly v celom areáli odberateľa

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s., ktorá poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.7.2017 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

protipožiarna ochrana

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

• výhodou je prax na obsadzovanej pozícií
• osvedčenie o absolvovaní základnej prípravy zamestnancov HJ - VÝHODA
• zručnosti zo zdolávania požiarov, vykonávanie záchranných prác pri nehodách, živelných pohromách a iných mimoriadnych udalostiach sú vítané
• vysoké pracovné nasadenie
• fyzická a psychická zdatnosť
• organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, lojálnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• vodičský preukaz skupiny C - PODMIENKA

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti zamestnáva v 45 krajinách viac ako 38 000 zamestnancov.
Na Slovensku zastrešuje obchodné aktivity skupiny Falck spoločnosť Falck SK a.s., ktorá sa zaoberá rozvojom nových obchodných aktivít, správou a riadením svojich dcérskych spoločností.

Súčasťou holdingu Falck SK a.s. sú spoločnosti:
Falck Záchranná a.s. je najväčším poskytovateľom záchranných zdravotných služieb.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, tiež služby v oblasti tréningov a školení protipožiarnej ochrany.
Falck Academy s.r.o. poskytuje kurzy prvej pomoci pre laikov aj profesionálov.
Falck Healthcare a.s. poskytuje preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Zároveň prevádzkuje sieť rehabilitačných kliník so zameraním na kostrovo-svalový systém pre verejnosť aj zamestnancov firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Falck SK a.s.
Bačíkova 7
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Vandliková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2028003   Dátum zverejnenia: 23.6.2017