Zdravotná sestra

skupina Falck SK

Poliklinika J. Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Poliklinika Radlinského 27, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2016
Ponúkaný plat (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
• meranie telesných funkcií (teplota, krvný tlak, pulz)
• realizácia EKG vyšetrenia, a CRP vyšetrenia
• správa zdravotných záznamov pacientov a s tým spojená administratíva
• evidencia pacientov, vykazovanie zdravotných výkonov zdravotným poisťovniam
• telefonická a emailová komunikácia s pacientami
• asistencia pacientom a lekárovi pri zdravotnej starostlivosti o pacienta
• podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky ambulancie

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti
• program zamestnaneckých benefitov

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Tešíme sa na prípadné stretnutie s vami.

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské I. stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Vodičský preukaz

B

• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet
• Jazykové znalosti iných jazykov sú výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti zamestnáva v 45 krajinách viac ako 38 000 zamestnancov.
Na Slovensku zastrešuje obchodné aktivity skupiny Falck spoločnosť Falck SK a.s., ktorá sa zaoberá rozvojom nových obchodných aktivít, správou a riadením svojich dcérskych spoločností.

Súčasťou holdingu Falck SK a.s. sú spoločnosti:
Falck Záchranná a.s. je najväčším poskytovateľom záchranných zdravotných služieb.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, tiež služby v oblasti tréningov a školení protipožiarnej ochrany.
Falck Academy s.r.o. poskytuje kurzy prvej pomoci pre laikov aj profesionálov.
Falck Healthcare a.s. poskytuje preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Zároveň prevádzkuje sieť rehabilitačných kliník so zameraním na kostrovo-svalový systém pre verejnosť aj zamestnancov firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Falck SK a.s.
Galvaniho 7/D - Business Centre ARUBA
821 04 Bratislava
ID: 1941620   Dátum zverejnenia: 8.3.2016