BOZP Koordinátor/autorizovaný bezpečnostný technik v oblasti výchovy a vzdelávania

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi činnosti spoločnosti v rámci BOZP
• Zabezpečuje implementáciu BOZP programu spoločnosti
• Vypracúva a vedie dokumentáciu BOZP v zmysle platnej legislatívy a programu spoločnosti
• Vypracováva interné smernice v oblasti BOZP spoločnosti v súlade s platnou legislatívou
• Zabezpečuje aktualizáciu dokumentácie BOZP
• Zodpovedá za stav dokumentácie BOZP
• Plánuje a vedie kontroly a audity BOZP, rieši prípadové situácie pre výskyt mimoriadnych udalostí, nehôd a úrazov
• Vykonáva pravidelné kontroly a na mieste navrhuje vhodné nápravné opatrenia
• Zabezpečuje školenia pre zamestnancov
• Rieši pracovné úrazy zamestnancov, choroby z povolania a iné mimoriadne udalosti, ohlasuje tieto udalosti štátnym orgánom a spolupracuje s nimi na ich riešení
• Vykonáva ostatné štúdie týkajúce sa bezpečnosti, prevádzky, požiarnej ochrany, ochrany životného prostredia a hygieny pri práci
• Participuje na rozvoji poskytovaných služieb v rámci BOZP
• Komunikuje s dotknutými orgánmi štátnej správy
• Komunikuje s klientmi

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s., ktorá poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Prax v oblasti BOZP minimálne 3 roky
• Odborná spôsobilosť na výkon činnosti autorizovaného bezpečnostného technika
• Skúsenosť so spracovaním vzorového projektu na výchovu a vzdelávanie
• Osvedčenie o lektorskej spôsobilosti
• Odborná spôsobilosť na výkon činnosti technika požiarnej ochrany - výhodou
• Dobrá znalosť právnych noriem na úseku BOZP
• Skúsenosť so zavádzaním systému BOZP
• Skúsený školiteľ a kontrolór v oblasti BOZP
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Pro-klientská orientácia

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1820808  Dátum zverejnenia: 1.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou