Vodič v záchrannej zdravotnej službe

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Prievidza, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič vozidla ako člen posádky ambulancie rýchlej lekárskej alebo rýchlej zdravotnej starostlivosti:

- riadi motorové vozidlo rýchlej lekárskej pomoci a mobilnej intenzívnej jednotky
- udržuje rádiovú a telefónnu komunikáciu s operačným strediskom záchrannej zdravotnej služby a všetkými zložkami integrovaného záchranného systému, spolupracuje pri navigácii v teréne
- vyslobodzuje osoby v havarijných situáciách v spolupráci s ostatnými zložkami integrovaného záchranného systému
- podieľa sa na transporte osoby z miesta nešťastia do vozidla dostupnými spôsobmi a prostriedkami
- spolupracuje s posádkou vozidla a vykonáva pomocné zdravotnícke činnosti v rozsahu dosiahnutého vzdelania
- stará o prevádzkyschopnosť vozidla v súlade s platnými predpismi
- stará sa o údržbu, čistotu, hygienu a dezinfekciu vozidla
- hlási nadriadenému prípadné poruchy na technickom stave vozidla, požiadavky na dodanie náhradných dielov, dezinfekčných a čistiacich prostriedkov
- vedie knihu prevádzky vozidla
- hmotne zodpovedá za pridelenú palivovú kartu a ďalšie jemu zverený majetok v zmysle dohody o hmotnej zodpovednosti
- používa osobné ochranné a pracovné prostriedky vrátane pracovného odevu a obuvi
- dodržuje štandardné pracovné postupy, aktívne navrhuje svojmu nadriadenému prípadné vylepšenia a rešpektuje pokyny nadriadeného

- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- zamestnanecké benefity
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho vzdelávania

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť Falck Záchranná a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- min. 4 roky preukázateľnej praxe profesionálneho vodiča
- 101 hod. kurz prvej pomoci / zdravotnícke vzdelanie (sanitár, zdravotnícky asistent, zdravotnícky záchranár) výhodou

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1803219  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou