Zdravotná sestra - asistentka do zubnej ambulancie

Škrobánek zubný lekár s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 + osobné ohodnotenie vo forme príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri bežných a chirurgických výkonoch v zubnej ambulancii.
Evidencia pacientov a zubných výkonov.
Práca na recepcii - objednávanie pacientov.

Práca počas dňa, žiadna nočná a nadčasová práca.
Pravidelná pracovná doba - striedanie krátkeho dňa do 13.00 s dlhým do 17.30 hod.

Životopis s motivačným listom a aktuálnou fotkou, prosím zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Vybrané uchádzačky budeme kontaktovať telefonicky. Pohovory sa budú konať po 18:00 v Nitre - Staré mesto, Kalinčiakova 11.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Práca v zdravotníckom zariadení nutnosťou. Prax v zubnej ambulancii a ovládanie SOS programu vítaná. Ovládanie PC na úrovni, pri ktorej zaučenie do programu na evidenciu pacienta a výkonov nebude problémom.

Zabehnutá zubná ambulancia MDDr. Škrobánek.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2712799  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 + osobné ohodnotenie vo forme príplatkov