Account Manager

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• každodenná komunikácia s potenciálnymi i súčasnými klientmi za účelom nadviazania a ďalšieho budovania obchodných vzťahov
• udržovanie vzťahov a starostlivosť o zákazníkov
• sledovanie vývoja trhu, definovanie potrieb potenciálnych i súčasných zákazníkov
• zodpovednosť za prípravu kalkulácií a zmlúv, tvorbu obchodných ponúk a firemných prezentácií
• prezentácia ponúkaných produktov a služieb u zákazníka
• vedenie obchodnej administratívy, reporty
• zodpovednosť za plnenie predajných cieľov

• zodpovedajúce platové ohodnotenie – základný plat plus individuálne provízie
• samostatnú a zodpovednú prácu v príjemnom kolektíve
• možnosť sebarealizácie
• zázemie silnej a prosperujúcej spoločnosti
• nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dokončené SŠ/VŠ vzdelanie
• prax v predaji, skúsenosť s predajom služieb výhodou
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• umenie vyjednávať a presviedčať ostatných
• schopnosť budovať a rozvíjať obchodné vzťahy
• výborné organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
• proaktívny prístup
• schopnosť pracovať samostatne
• obchodné nadanie s orientáciou na výsledok

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. získal za dobu svojho pôsobenia v Slovenskej republike pozíciu lídra na trhu v poskytovaní jazykových služieb. Z hľadiska tržieb aj rozmiestnenia pobočiek sa radí k najväčším jazykovým agentúram v strednej a východnej Európe. V Slovenskej republike nás nájdete v 2 mestách a ďalej v ďalších 15 krajinách po celom svete vrátane USA.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať široké portfólio služieb so špičkovou úrovňou kvality a zákazníckeho servisu:
- sme globálny líder a preferovaný obchodný partner
- vyvíjame nové technológie
- dodávame kvalitné a odborné služby
- udržiavame dlhodobé vzťahy so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi
- poskytujeme ideálne podmienky a kvalitné príležitosti pre zamestnancov, partnerov a dodávateľov
- komunikujeme efektívne - šetríme váš čas aj peniaze

Našim klientom okrem iného ponúkame tieto hlavné produkty:
- odborné preklady viac ako 50 jazykov
- preklady so súdnym overením
- korektúry prekladov rodeným hovoriacim
- preklady www stránok
- DTP práce
- lokalizácia
- tlmočenie (konferenčné, konzekutívne, simultánne, súdne, vrátane zaistenia tlmočníckej techniky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2872709  Dátum zverejnenia: 2.3.2017