Inhouse check (revízia prekladov)

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výstupná kontrola prekladov (porovnávanie zdrojových a preložených textov)
- úprava dokumentov (formátovanie)
- práca je vhodná pre študentov VŠ zameraných na jazyky
- práca v informačnom systéme

- adekvátne finančné ohodnotenie
- nástup možný ihneď/dohodou

V prípade zajmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- kladný vzťah k práci s textom
- výbornú znalosť slovenského jazyka (gramatika, slovosledy)
- dlhodobú spoluprácu
- znalosť prekladateľských nástrojov (CAT) výhodou
- pokročilú znalosť anglického alebo iného svetového jazyka slovom aj písmom
- zmysel pre detail
- veľmi dobrú znalosť práce s programami MS-Office
- samostatnosť a ochotu rozširovať svoje zručnosti práce na PC a s prekladateľskými nástrojmi (CAT)
- spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilitu

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. získal za dobu svojho pôsobenia v Slovenskej republike pozíciu lídra na trhu v poskytovaní jazykových služieb. Z hľadiska tržieb aj rozmiestnenia pobočiek sa radí k najväčším jazykovým agentúram v strednej a východnej Európe. V Slovenskej republike nás nájdete v 2 mestách a ďalej v ďalších 15 krajinách po celom svete vrátane USA.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať široké portfólio služieb so špičkovou úrovňou kvality a zákazníckeho servisu:
- sme globálny líder a preferovaný obchodný partner
- vyvíjame nové technológie
- dodávame kvalitné a odborné služby
- udržiavame dlhodobé vzťahy so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi
- poskytujeme ideálne podmienky a kvalitné príležitosti pre zamestnancov, partnerov a dodávateľov
- komunikujeme efektívne - šetríme váš čas aj peniaze

Našim klientom okrem iného ponúkame tieto hlavné produkty:
- odborné preklady viac ako 50 jazykov
- preklady so súdnym overením
- korektúry prekladov rodeným hovoriacim
- preklady www stránok
- DTP práce
- lokalizácia
- tlmočenie (konferenčné, konzekutívne, simultánne, súdne, vrátane zaistenia tlmočníckej techniky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2546775  Dátum zverejnenia: 4.5.2016