Lektor anglického jazyka - Bratislava, Nitra, Šaľa, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Beckov, Prešov, Žilina, Zvolen, Trnava, Košice

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SKRIVANEK SLOVENSKO s.r.o. hľadá vhodné kandidáty/kandidátky na pozíci:

* Lektor anglického jazyka - Bratislava, Nitra, Šaľa, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Beckov, Prešov, Žilina, Zvolen, Trnava, Košice

* zázemie stabilnej spoločnosti
* ďalšie profesné vzdelávanie
* pravidelné metodické semináre
* možnosť konzultácie s metodikom
* možnosť využitia rozsiahlej knižnice s materiálmi pre výučbu (učebnice, slovníky, audiokazety, CD, PC s internetom a kopírky)
* príjemný kolektív
* dobré finančné ohodnotenie - dohodou

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám CV (v anglickom alebo slovenskom jazyku) spolu s krátkym motivačným listom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické, filosofické, filologické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky na kandidáta:
Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
skúsenosti s výučbou jazyka sú výhodou (nie podmienkou),
Precíznosť
Dochvíľnosť
Spoľahlivosť
Serióznosť
Flexibilita
Tvorivý prístup
Vlastné auto a živnosť výhodou

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. získal za dobu svojho pôsobenia v Slovenskej republike pozíciu lídra na trhu v poskytovaní jazykových služieb. Z hľadiska tržieb aj rozmiestnenia pobočiek sa radí k najväčším jazykovým agentúram v strednej a východnej Európe. V Slovenskej republike nás nájdete v 2 mestách a ďalej v ďalších 15 krajinách po celom svete vrátane USA.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať široké portfólio služieb so špičkovou úrovňou kvality a zákazníckeho servisu:
- sme globálny líder a preferovaný obchodný partner
- vyvíjame nové technológie
- dodávame kvalitné a odborné služby
- udržiavame dlhodobé vzťahy so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi
- poskytujeme ideálne podmienky a kvalitné príležitosti pre zamestnancov, partnerov a dodávateľov
- komunikujeme efektívne - šetríme váš čas aj peniaze

Našim klientom okrem iného ponúkame tieto hlavné produkty:
- odborné preklady viac ako 50 jazykov
- preklady so súdnym overením
- korektúry prekladov rodeným hovoriacim
- preklady www stránok
- DTP práce
- lokalizácia
- tlmočenie (konferenčné, konzekutívne, simultánne, súdne, vrátane zaistenia tlmočníckej techniky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1892804  Dátum zverejnenia: 11.1.2016