Projektový koordinátor/ka – preklady - Žilina

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihned alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Priama komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
• Zodpovednosť za riadenie projektu
• Reportovanie stavu projektu, sledovanie termínov
• Riešenie problémov s klientmi i dodávateľmi
• Kontrola a zaisťovanie kvality prekladov
• Výstupná kontrola prekladov

• Priateľské pracovné prostredie a zaujímavú samostatnú prácu v mladom kolektíve
• Zaškolenie
• Ohodnotenie na základe skúseností a výsledkov

V prípade, že sa cítite byť touto ponukou oslovený, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ a AJ spolu s krátkym motivačným listom na adresu [email protected] a do predmetu správy uveďte: „Projektový koordinátor“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysoko motivovaná osoba s proaktívnym prístupom k práci
• Skúsenosti v oblasti služieb alebo predošlá prax v oblasti projektového managementu je výhodou
• Excelentná znalosť hovorenej a písomnej angličtiny (upper-intermediate level)
• Znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou
• Skúsenosti s riešením problémov na viacerých úrovniach
• Výborné komunikačné znalosti
• Vysoká užívateľská znalosť PC

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. získal za dobu svojho pôsobenia v Slovenskej republike pozíciu lídra na trhu v poskytovaní jazykových služieb. Z hľadiska tržieb aj rozmiestnenia pobočiek sa radí k najväčším jazykovým agentúram v strednej a východnej Európe. V Slovenskej republike nás nájdete v 2 mestách a ďalej v ďalších 15 krajinách po celom svete vrátane USA.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať široké portfólio služieb so špičkovou úrovňou kvality a zákazníckeho servisu:
- sme globálny líder a preferovaný obchodný partner
- vyvíjame nové technológie
- dodávame kvalitné a odborné služby
- udržiavame dlhodobé vzťahy so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi
- poskytujeme ideálne podmienky a kvalitné príležitosti pre zamestnancov, partnerov a dodávateľov
- komunikujeme efektívne - šetríme váš čas aj peniaze

Našim klientom okrem iného ponúkame tieto hlavné produkty:
- odborné preklady viac ako 50 jazykov
- preklady so súdnym overením
- korektúry prekladov rodeným hovoriacim
- preklady www stránok
- DTP práce
- lokalizácia
- tlmočenie (konferenčné, konzekutívne, simultánne, súdne, vrátane zaistenia tlmočníckej techniky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1627247  Dátum zverejnenia: 30.7.2014