Lektor/ka DE - Trenčín

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
50 - 600 EUR/mesiac, výška mzdy závisí od počtu odučených hodín za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SKRIVANEK SLOVENSKO hľadá:
Lektor Nemeckeho jazyka v Trenčíne

Zázemie stabilnej spoločnosti
Ďalšie profesné vzdelávanie
Pravidelné metodické semináre
Možnosť konzultácie s metodikom
Možnosť využitia rozsiahlej knižnice s materiálmi pre výučbu (učebnice, slovníky, audiokazety, CD, PC s internetom a kopírky)
Príjemný kolektív
Dobré finančné ohodnotenie - dohodou
Možnosť spolupráce na živnosť alebo full time

V prípade záujmu, prosím, pošlite Vaše CV ve formatu Europass v slovenskom a cudzom jazyku na e-mailovú adresu [email protected] (+421 910 584 184).

Ve smyslu Zák. č.122/2013 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů uvedených v životopise a motivačním listě, příp. v jiných přílohách souvisejících s hledáním práce jen společnosti Profesia, spol. s r. o. a SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. prostřednictvím stránky www.profesia.sk v rámci počítačové sítě internet. Jsem si vědom/vědoma, že informace, které poskytuji týkající se i zobrazení fotografie patří do Zvláštní kategorie osobních údajů. Prohlašuji, že všechny uvedené informace jsou pravdivé a poskytnutí údajů je dobrovolné a na základě vlastního rozhodnutí. Tyto údaje mohou být zpracovány výlučně pro účely nalezení vhodného zaměstnance a pro účely databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas je dán na dobu určitou po dobu 3 let. Po období 3 let budou údaje anonymizovány a dále využívány výlučně pro statistické účely.

Všetky dáta a informácie, ktoré nám o sebe zašlite, spracovávame v súlade s Nariadením GDPR o ochrane osobných údajov, viac sa môžete dočítať na www.skrivanek.sk.

Ak si neželáte byť do databázy zaradení a dostávať tak ponuky na spoluprácu, prosím, informujte nás písomne. Vaše údaje bezpečne odstránime.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Školstvo, vzdelávanie, rozvoj

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Ďalšie požiadavky na lektora:
Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
Skúsenosti s výučbou jazyka sú výhodou (nie podmienkou),
Precíznosť
Dochvíľnosť
Spoľahlivosť
Serióznosť
Flexibilita
Tvorivý prístup

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. získal za dobu svojho pôsobenia v Slovenskej republike pozíciu lídra na trhu v poskytovaní jazykových služieb. Z hľadiska tržieb aj rozmiestnenia pobočiek sa radí k najväčším jazykovým agentúram v strednej a východnej Európe. V Slovenskej republike nás nájdete v 2 mestách a ďalej v ďalších 15 krajinách po celom svete vrátane USA.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať široké portfólio služieb so špičkovou úrovňou kvality a zákazníckeho servisu:
- sme globálny líder a preferovaný obchodný partner
- vyvíjame nové technológie
- dodávame kvalitné a odborné služby
- udržiavame dlhodobé vzťahy so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi
- poskytujeme ideálne podmienky a kvalitné príležitosti pre zamestnancov, partnerov a dodávateľov
- komunikujeme efektívne - šetríme váš čas aj peniaze

Našim klientom okrem iného ponúkame tieto hlavné produkty:
- odborné preklady viac ako 50 jazykov
- preklady so súdnym overením
- korektúry prekladov rodeným hovoriacim
- preklady www stránok
- DTP práce
- lokalizácia
- tlmočenie (konferenčné, konzekutívne, simultánne, súdne, vrátane zaistenia tlmočníckej techniky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1410024  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 - 600 EUR/mesiac, výška mzdy závisí od počtu odučených hodín za mesiac