Koordinátor/ka jazykových služieb pro oddelenie preklady a tlmočenie (nástup ihneď)

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 8, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie ponúk a realizácia kalkulácií pre klientov v oblasti jazykovej výučby
- telefonická a emailová komunikácia s klientom
- starostlivosť o získaných klientov
- zadávanie a spracovanie projektov
- práca vo firemnom SW
- komunikácia s jazykovými lektormi
- samostatné riešenie jednotlivých obchodných prípadov
- kontrola zákaziek a ich fakturácia

- samostatná a zodpovedná pozícia - mladý kolektiv
- zázemie najväčšej prekladateľskej firmy v strednej a východnej Európe
- motivačné ohodnotenie

Pokiaľ Vás ponuka oslovila, zašlite svoje CV s motivačným listom na emailovú adresu [email protected] s označením KJS Bratislava.
Na inú formu komunikácie nebudeme reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Internet(e-mail, www) - Expert

- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- znalosť prace s PC na pokročilej úrovni
- ochota učiť sa pracovať s novými SW a programami
- min. stredoškolské vzdelanie
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- priebojnosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
- zodpovednosť a samostatnosť
- dobra orientácia na cieľ a zákazníka

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. získal za dobu svojho pôsobenia v Slovenskej republike pozíciu lídra na trhu v poskytovaní jazykových služieb. Z hľadiska tržieb aj rozmiestnenia pobočiek sa radí k najväčším jazykovým agentúram v strednej a východnej Európe. V Slovenskej republike nás nájdete v 2 mestách a ďalej v ďalších 15 krajinách po celom svete vrátane USA.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať široké portfólio služieb so špičkovou úrovňou kvality a zákazníckeho servisu:
- sme globálny líder a preferovaný obchodný partner
- vyvíjame nové technológie
- dodávame kvalitné a odborné služby
- udržiavame dlhodobé vzťahy so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi
- poskytujeme ideálne podmienky a kvalitné príležitosti pre zamestnancov, partnerov a dodávateľov
- komunikujeme efektívne - šetríme váš čas aj peniaze

Našim klientom okrem iného ponúkame tieto hlavné produkty:
- odborné preklady viac ako 50 jazykov
- preklady so súdnym overením
- korektúry prekladov rodeným hovoriacim
- preklady www stránok
- DTP práce
- lokalizácia
- tlmočenie (konferenčné, konzekutívne, simultánne, súdne, vrátane zaistenia tlmočníckej techniky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1300956  Dátum zverejnenia: 23.3.2015