Zoznam spoločností
Prejdite na písmeno v abecede
0-9
@
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Š
T
U
Ú
V
W
Z
Ž
@
- „LIPKA“, Zariadenie sociálnych služieb Lipová 1
0-9
- 1. Súkromné Banskobystrické gymnázium s.r.o. Banská Bystrica 1
A
- AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava) 1
- All Right 1
- Angličtina PB 1
- APIS Plastic Slovakia s.r.o. 1
- Autistické centrum Andreas, n.o. 1
- AUTO - IMPEX spol. s r.o. 1
B
- Bestka, o.z. 1
- Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 4
- Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany 3
- Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied, v. v. i. 1
- BIOTECH s.r.o. 2
- Blooming Kids s.r.o. 1
- Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. 1
- British International School Bratislava 2
- Brose Prievidza, spol. s r.o. 3 TOP
- Bystrá škôlka 2
C
- Cambridge International School 1
- CeMS, s.r.o. 2
- Centrum poradenstva a prevencie Hurbanovo 1
- Centrum poradenstva a prevencie Senec 1
- Centrum pre deti a rodiny Kolíňany 1
- Centrum pre deti a rodiny Trnava 2
- Centrum voľného času 1
- CERES SLOVAKIA, spol. s r.o. 1
- Cirkevná spojená škola sv. Martina Hviezdoslavov 4
- Cirkevná základná škola - Narnia Bratislava-Petržalka 1
- Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Žilina 1
- Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda Košice-Sídlisko Ťahanovce 4
D
- Danucem Slovensko a.s. 1 TOP
- DC Kolibrík 1
- Detský Babylon 1
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA 1 TOP
- Diagnostické centrum pre mládež 1
- Domov jesene života 1
- DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. 1 TOP
E
- Eat & Fit s. r. o. 1
- EDI Slovensko o.z. (projekt Chuť žiť) 1
- EL spol. s r.o. 4
- Elektrotechnický ústav Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia Pezinok 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy Bratislava-Devín 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Kamenná Poruba 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Lietava 3
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Malatiná 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Nová Dedina 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Východná 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej školy s materskou školou Bratislava-Jarovce 1
- EMS Fitness s.r.o. 1
- Evanjelická spojená škola internátna Červenica 1
- Evanjelická spojená škola Martin 6
- Evanjelická základná škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej Rimavská Sobota 1
- Evanjelické gymnázium Tisovec 1
F
- Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave 1
- FIBA, s.r.o. 1
- fitist s.r.o. 1
- FOKUS Karlovarský kraj z.ú. 1
- FREEDU - vzdelávacie centrum 1
G
- Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 1 TOP
- Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 1
- Gymnázium Angely Merici Trnava 1
- Gymnázium Bratislava-Dúbravka 11
- Gymnázium Bratislava-Karlova Ves 3
- Gymnázium Bratislava-Rača 3
- Gymnázium Federica Garcíu Lorcu Bratislava-Podunajské Biskupice 5
- Gymnázium Gelnica 1
- Gymnázium Ivana Horvátha Bratislava-Ružinov 1
- Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota 1
- Gymnázium Jána Hollého Trnava 1
- Gymnázium Jána Papánka Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Karola Štúra Modra 1
- Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen 4
- Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom 1
- Gymnázium Malacky 3
- Gymnázium Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 2
- Gymnázium Mikuláša Kováča Banská Bystrica 1
- Gymnázium Pezinok 2
H
- Handprints International Bratislava 1
- HAPPY LAND, s. r. o. 1
- Hermes LabSystems, s.r.o. 1
- Hotelová akadémia Bratislava-Nové Mesto 1
- Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš 1
- HulaHula s.r.o. 1
- Hurricane Factory Tatralandia s. r. o. 1
I
- IJAV edu s.r.o. 1
- inschool Slovakia, s.r.o. 1
- INškôlka s. r. o. 1
- Inštitút pre výskum práce a rodiny 1
- International House Bratislava, s.r.o. 1
- InterStudy, s.r.o. 1
J
- Jazyková škola Volis Academy 1
K
- Kempelenov inštitút inteligentných technológií, v anglickom jazyku Kempelen Institute of Intelligent Technologies 1
- KERUJ, s.r.o. 1
- KOLIBA, a.s. 1
- Kovohuty, a.s. 1
- Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. 1
L
- LEON BA, s. r. o. 1
- Liečebno - výchovné sanatórium Poľný Kesov 4
M
- M&M Personal s. r. o. 1
- Malí šampióni - Little Champions Bratislava - Ružinov 1
- MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o. 1
- Martinus, s.r.o. 4 TOP
- Materská škola - Óvoda Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Materská škola Bacúch 1
- Materská škola Biely Kostol 1
- Materská škola Borinka 1
- Materská škola Bratislava 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Materská škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Materská škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Materská škola Bratislava-Vajnory 1
- Materská škola Dunajská Lužná 1
- Materská škola Kráľová pri Senci 1
- Materská škola Most pri Bratislave 1
- Materská škola pre deti s telesným postihnutím, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Karlova Ves 1
- Materská škola Rovinka 1
- Materská škola Senec 1
- Materská škola UniCare Bratislava 1
- Materská škola Veselé 1
- MAXWELL, s.r.o. 1
- MicroStep - HDO s.r.o. 1
- Mobis Slovakia s.r.o. 1 TOP
- Mondelēz International 1 TOP
- Montessori klub 1
- Múzeum mesta Bratislavy 1
N
- Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky 1
- Národná transfúzna služba SR 2
- Národný inštitút vzdelávania a mládeže 1
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 1
O
- Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto 7
- Obchodná akadémia Bratislava-Petržalka 2
- Ohnisko 3
- OZ Vagus 2
P
- Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o. 1 TOP
- Plavecká akadémia, o.z. 4
- POŠVANC FITNESS s.r.o. 1
- PREMIUM FIT, s.r.o. 1
R
- Raketka, o.z 1
- RATA o.z. 1
- Reedukačné centrum Košice-Sever 3
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou Trenčín 1
S
- Saneca Pharmaceuticals a. s. 1
- Skupina Haleon / GSK 1 TOP
- Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice 4
- SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA 1
- Slovenské elektrárne, a.s. 1 TOP
- Slovenské národné múzeum 1
- Spojená škola Banská Bystrica 1
- Spojená škola Bratislava-Dúbravka 1
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Spojená škola Bratislava-Nové Mesto 2
- Spojená škola Bratislava-Petržalka 4
- Spojená škola internátna Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Ivanka pri Dunaji 6
- Spojená škola Malinovo 2
- Spojená škola Martin 1
- Spojená škola Mošovce 1
- Spojená škola Nové Zámky 1
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky 4
- Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina Žilina 1
- Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov Prešov 1
- Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou 2
- Stredná odborná škola automobilová Trnava 2
- Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Gbely 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina 1
- Stredná odborná škola Handlová 8
- Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu Zvolen 1
- Stredná odborná škola informačných technológií Bratislava-Rača 1
- Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava-Ružinov 8
- Stredná odborná škola letecko - technická Trenčín 1
- Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Martin 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Prievidza 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trenčín 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trnava 2
- Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách Senica 1
- Stredná odborná škola polytechnická Dolný Kubín 1
- Stredná odborná škola Považská Bystrica 4
- Stredná odborná škola pri reedukačnom centre Sološnica 3
- Stredná odborná škola strojnícka ako organizačná zložka Spojenej školy Martin 4
- Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 3
- Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola Komárno 4
- Stredná odborná škola technická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola technická Čadca 2
- Stredná odborná škola technická Šurany 3
- Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola Štúrovo 2
- Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov 4
- Stredná odborná škola Trenčín 3
- Stredná odborná škola veterinárna Nitra 1
- Stredná odborná škola Žarnovica 2
- Stredná odborná škola železničná v Košiciach Košice-Staré Mesto 1
- Stredná priemyselná škola dopravná Trnava 1
- Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 5
- Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica 1
- Stredná priemyselná škola Myjava Myjava 9
- Stredná priemyselná škola Považská Bystrica 3
- Stredná priemyselná škola Stará Turá 2
- Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Bratislava-Ružinov 3
- Stredná priemyselná škola stavebná Žilina 2
- Stredná zdravotnícka škola Bratislava-Ružinov 2
- Stredná zdravotnícka škola Prievidza 1
- Stredná zdravotnícka škola Trnava 5
- Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra 1
- Stredoslovenské múzeum 2
- Súkromná materská škola - ELBA Prešov 1
- Súkromná materská škola Banská Bystrica 1
- Súkromná materská škola Bernolákovo 1
- Súkromná materská škola BESST Trnava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 2
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná materská škola Felix Bratislava-Nové Mesto 2
- Súkromná materská škola GULIVER Banská Štiavnica 1
- Súkromná materská škola HAPPY-TIME Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná materská škola Kids Paradise, Vyšehradská 12, Bratislava 1
- Súkromná materská škola Obláčik Žilina 1
- Súkromná materská škola Polárka Rovinka 1
- Súkromná materská škola Škôlka pri Lese Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná materská škola TatraKUK Ružomberok 1
- Súkromná materská škola Životný štart Budmerice 1
- Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves 3
- Súkromná spojená škola Cambridge International School Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná spojená škola Kings Schools International, Trnavská cesta 3421/39, Bratislava 1
- Súkromná spojená škola Železiarne Podbrezová Podbrezová 3
- Súkromná stredná odborná škola Bratislava-Ružinov 2
- Súkromná stredná odborná škola Košice-Dargovských hrdino 1
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová Očová 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Mostová 4
- Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica 1
- Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA Nitra 1
- Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris Žilina 1
- Súkromná stredná odborná škola veterinárna Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 2
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 1
- Súkromná stredná športová škola ELBA Prešov 2
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Zvolen 1
- Súkromná špeciálna materská škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori Bratislava-Lamač 4
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Bratislava 1
- Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná základná škola Edulienka Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná základná škola FELIX Liptovský Mikuláš 4
- Súkromná základná škola Felix Trnava 1
- Súkromná základná škola FUTURUM Košice 10
- Súkromná základná škola FUTURUM Trenčín 2
- Súkromná základná škola Galileo School Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná základná škola Guliver Banská Štiavnica 4
- Súkromná základná škola International School Košice-Košická Nová Ves 1
- Súkromná základná škola Košice-Západ 3
- Súkromná základná škola Makovičky Nitra 2
- Súkromná základná škola Martin 2
- Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov Bratislava-Petržalka 3
- Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Ružinov 2
- Súkromná základná škola Senec 1
- Súkromná základná škola Trenčín 2
- Súkromná základná škola Žilina 1
- Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok 1
- Súkromná základná umelecká škola Bobrov 1
- Súkromná základná umelecká škola Budča 3
- Súkromná základná umelecká škola Divín 1
- Súkromná základná umelecká škola Klenovec 3
- Súkromná základná umelecká škola Lužianky 1
- Súkromná základná umelecká škola Nová Dedinka 1
- Súkromná základná umelecká škola Pohronský Ruskov 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 4
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolenská Slatina 1
- Súkromná ZŠ Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka 3
- Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Sereď 1
- Súkromné gymnázium Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromné gymnázium FUTURUM Trenčín 7
- Súkromné gymnázium Lučenec 1
- Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromné gymnázium Žilina 1
- Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Košice-Juh 1
- Súkromné konzervatórium Zvolen 1
- Súkromné špecializované centrum poradenstva 1
- Súkromný školský klub detí FUTURUM ako súčasť Súkromnej základnej školy FUTURUM Trenčín 1
- Sunrise Childcare Centre, s.r.o. 1
- SZŠ Bratislava-Petržalka 3
Š
- ŠKOLA PRE MIMORIADNE NADANÉ DETI a Gymnázium Bratislava-Nové Mesto 2
- Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola Šaľa 1
- Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Nové Mesto nad Váhom 1
- Športy deťom 1
T
- TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK, združenie 1
- The Baby One 1
U
- Unilabs Slovensko, s. r. o. 1
- Univerzita veterinárskeho lekárstva v Košiciach 1
- Unomedical s.r.o. 4
Ú
- Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou 1
- Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Banská Bystrica 1
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR 3
V
- V a V Akademy, s.r.o. 1
- Váš Lekár, s.r.o. 1 TOP
- Veselá farmička n.o. 1
- Veselá veda Slovensko o.z. 1
- VIAKONTROL, spol. s r. o. 1
- Výskumný ústav zváračský 1
- Vzdělávací centrum Populo, z. s. 1
- Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji 3
W
- WELL IN s.r.o. 3
- Whirlpool EMEA S.R.L. 1
Z
- Základná škola - Alapiskola Jelenec 1
- Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Andreja Kmeťa Levice 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Beluša 1
- Základná škola Bernolákova 16, Košice Košice-Západ 1
- Základná škola Biely Kostol 1
- Základná škola Bobot 1
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 2
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 1
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Základná škola Bratislava-Rača 1
- Základná škola Bratislava-Rača 3
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Ružinov 6
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 5
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Cífer 2
- Základná škola Citadela Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Čaňa 1
- Základná škola Dolný Pial 1
- Základná škola Dr. Ivana Dérera Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Družstevná pri Hornáde 1
- Základná škola Dunajská Lužná 7
- Základná škola Gajary 1
- Základná škola Galanta 2
- Základná škola Ilava 2
- Základná škola J. G. Tajovského Senec 3
- Základná škola Jakubov 2
- Základná škola Jána Amosa Komenského Kolárovo 1
- Základná škola Janova Lehota 1
- Základná škola Jarovnice 1
- Základná škola Kalinkovo 2
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava 1
- Základná škola Kecerovce 3
- Základná škola Klasov 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 2
- Základná škola Košice-Luník IX 1
- Základná škola Košická Belá 2
- Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave Stupava 8
- Základná škola Kvetoslavov 1
- Základná škola Láb 1
- Základná škola Lehnice 3
- Základná škola Leopoldov 2
- Základná škola Ľudovíta Fullu Košice 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Modra 1
- Základná škola Malacky 3
- Základná škola Martin 2
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Ivanka pri Dunaji 6
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Most pri Bratislave 1
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Piešťany 3
- Základná škola Miloslavov 8
- Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 4
- Základná škola Narnia Banská Bystrica 2
- Základná škola Nitra 2
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nižná Kamenica 1
- Základná škola Nová Dedinka 4
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Partizánske 1
- Základná škola Pavla Marcelyho Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Pezinok 1
- Základná škola Pezinok 2
- Základná škola Piešťany 3
- Základná škola pri reedukačnom centre Sološnica 2
- Základná škola Pukanec 1
- Základná škola Radošovce 1
- Základná škola Rohožník 7
- Základná škola Rovinka 3
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Rača 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Podkonice 1
- Základná škola s Materskou školou Angely Merici Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Báhoň 5
- Základná škola s materskou školou Bánov 1
- Základná škola s materskou školou Beladice 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Rusovce 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Čajkov 1
- Základná škola s materskou školou Horná Kráľová 1
- Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 1
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 1
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 4
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Bratislava-Rača 2
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Lednica 1
- Základná škola s materskou školou Jána Smreka Melčice-Lieskové 1
- Základná škola s materskou školou Jatov 1
- Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša Šaľa 2
- Základná škola s materskou školou Koš 1
- Základná škola s materskou školou Košeca Košeca 1
- Základná škola s materskou školou Kuchyňa 4
- Základná škola s materskou školou Liptovský Hrádok 1
- Základná škola s materskou školou Martin 4
- Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír 1
- Základná škola s materskou školou Moravany nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Nitra 2
- Základná škola s materskou školou Nitrica 1
- Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku Varín 1
- Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Pezinok 2
- Základná škola s materskou školou Rabčice 2
- Základná škola s materskou školou Ružindol 1
- Základná škola s materskou školou Suchá nad Parnou 1
- Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín 1
- Základná škola s materskou školou svätého Gorazda Nitra 1
- Základná škola s materskou školou Šarišské Bohdanovce 1
- Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku Liptovská Teplička 3
- Základná škola s materskou školou Trnava 2
- Základná škola s materskou školou Trnava 3
- Základná škola s materskou školou Trstice 4
- Základná škola s materskou školou Važec 1
- Základná škola s materskou školou Veľké Leváre 3
- Základná škola s materskou školou Veľké Ripňany 1
- Základná škola s materskou školou Viničné 1
- Základná škola s materskou školou Voderady 1
- Základná škola s materskou školou Vráble 1
- Základná škola s materskou školou Zavar Zavar 2
- Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364 Čaka 1
- Základná škola s materskou školou, Višňové 446 Višňové 1
- Základná škola s MŠ Hôrky 1
- Základná škola s MŠ Slovenský Grob 6
- Základná škola s MŠ Vysoká pri Morave 4
- Základná škola Selce 2
- Základná škola Senec 37
- Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 1
- Základná škola Smetanov háj č. 286/9 Dunajská Streda Dunajská Streda 8
- Základná škola Šenkvice 1
- Základná škola Šišov 1
- Základná škola Šumiac 1
- Základná škola Trenčianska Teplá 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou Chynorany 1
- Základná škola Veľký Biel 2
- Základná škola Vinodol 1
- Základná škola Vyhne 1
- Základná škola Zlaté Klasy 23
- Základná škola Žilina 2
- Základná škola Žlkovce 1
- Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo Hamuliakovo 1
- Základná škola, Rokycany 46 Rokycany 1
- Základná umelecká škola Antona Cígera Kežmarok 5
- Základná umelecká škola Cífer 1
- Základná umelecká škola Ilava 1
- Základná umelecká škola Malacky 2
- Základná umelecká škola Piešťany 2
- Základná umelecká škola Voderady 2
Ž
- Železiarne Podbrezová a.s. 1