Reagujte bez životopisu

Referent odbytu a marketingu

ŠKOLEX, spol. s r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
15.6.2021
1 000 - 1 200 EUR/mesiacdochádzkový bonus , prémie, letné odmeny, vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Osobná, telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi
- Spracovanie cenových ponúk, objednávok, faktúr, dodacích listov,
- Príprava kúpno-predajných zmlúv
- Koordinovanie odbytu s výrobnou prevádzkou
- Priebežná kontrola platobnej disciplíny odberateľov
- úprava cenníkov
- úprava web stránky
- podklady pre verejné súťaže

- Priateľské prostredie menšej ( cca 40 zamestnancov v 2 prevádzkach), ale stabilnej slovenskej spoločnosti
- Rôzne zamestnanecké výhody
- Motivačný odmeňovací systém

Hľadáme kandidáta so skúsenosťami na pozícii pracovník odbytu, prípadne marketingu
Životopis s motivačným listom zasielajte e-mailom na dolu uvedený kontakt, fotografia je vítaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné zručnosti
- Trpezlivosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- Zákaznícka orientácia
- Zmysel pre detail

Na trhu pôsobíme už od roku 1995, kedy sme začali s výrobou tabúľ, flipchartov. Sortiment výroby sme postupne rozširovali o školský a kancelársky nábytok. Dnes v našom katalógu nájdete množstvo produktov pre účelné a estetické zariaďovanie škôl, firiem a organizácií.

Ako výrobca chceme naše výrobky prispôsobovať požiadavkám zákazníkov - máme pestrú ponuku farebného prevedenia, rôzne veľkosti a rozmery a dokážeme navrhnúť aj vybavenie na mieru.

Našimi zákazníkmi sú predovšetkým školy - materské, základné, stredné aj vysoké. Z nášho sortimentu si vyberú aj menšie, či väčšie firmy, organizácie. Máme spokojných odberateľov nie len na Slovensku, ale svojou kvalitou a cenou obstojíme aj v Českej republike, Belgicku, Nemecku, Francúzsku...

Nemalé prostriedky venujeme vývoju a automatizácii našich procesov a výroby, čím vieme dosiahnuť vysokú kvalitu a estetiku za prijateľnú cenu. Zohľadňujeme špeciálne ergonomické požiadavky našich zákazníkov, niekedy dokonca náš nábytok rastie s nimi. Naše výrobky majú niekoľko typov certifikátov kvality.

Už niekoľko rokov sme držiteľmi Certifikátu "Dôveryhodná firma" za etiku v oblasti podnikania a zodpovedný prístup k záväzkom klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2623464  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac