Reagujte bez životopisu

Nákupca - zásobovač

ŠKOLEX, spol. s r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
1.3.2020
1 000 - 1 200 EUR/mesiacdochádzkový bonus, odmeny, letné odmeny, vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za nákup materiálu, polotovarov,
*denne sledovať pohyb materiálu na skladoch
* riešenie kooperácií
* evidencia materiálu a polotovarov
* vykonávanie prieskumu trhu
* výber dodávateľov, vystavovanie objednávok
* riešenie reklamácií

*priateľské prostredie menšej ale stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu
*rôzne zamestnanecké výhody
*dovolenkový príplatok
*vianočná odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, dôslednosť

Na trhu pôsobíme už od roku 1995, kedy sme začali s výrobou tabúľ, flipchartov. Sortiment výroby sme postupne rozširovali o školský a kancelársky nábytok. Dnes v našom katalógu nájdete množstvo produktov pre účelné a estetické zariaďovanie škôl, firiem a organizácií.

Ako výrobca chceme naše výrobky prispôsobovať požiadavkám zákazníkov - máme pestrú ponuku farebného prevedenia, rôzne veľkosti a rozmery a dokážeme navrhnúť aj vybavenie na mieru.

Našimi zákazníkmi sú predovšetkým školy - materské, základné, stredné aj vysoké. Z nášho sortimentu si vyberú aj menšie, či väčšie firmy, organizácie. Máme spokojných odberateľov nie len na Slovensku, ale svojou kvalitou a cenou obstojíme aj v Českej republike, Belgicku, Nemecku, Francúzsku...

Nemalé prostriedky venujeme vývoju a automatizácii našich procesov a výroby, čím vieme dosiahnuť vysokú kvalitu a estetiku za prijateľnú cenu. Zohľadňujeme špeciálne ergonomické požiadavky našich zákazníkov, niekedy dokonca náš nábytok rastie s nimi. Naše výrobky majú niekoľko typov certifikátov kvality.

Už niekoľko rokov sme držiteľmi Certifikátu "Dôveryhodná firma" za etiku v oblasti podnikania a zodpovedný prístup k záväzkom klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1593482  Dátum zverejnenia: 9.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac