Servisní inženýr pro lokomotivy, tramvaje, trolejbusy

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis činnosti:

- servisní zásahy na lokomotivách, tramvajích a trolejbusech
- přímá komunikace se zákazníkem
- účast na servisních výjezdech v tuzemsku i zahraničí
- vyřizování agendy spojené se reklamačním řízením
- analýza příčiny reklamace
- úzká spolupráce s útvary vývoje, řízení jakosti, projektového řízení, výroby a nákupu

Požadujeme:

- vzdělání – VŠ, příp. SŠ elektrotechnická nebo strojní
- AJ na velmi dobré komunikační úrovni
- řidičský průkaz, aktivní řidič
- ochotu vycestovat do zahraniční
- možnost flexibilní pracovní doby
- organizační schopnosti, systematičnost, pečlivost, preciznost
- odolnost vůči stresu
- zájem vzdělávat se v oboru
- schopnost jednat s lidmi

Nabízíme:

- velmi zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- samostatnou, různorodou práci
- velmi dobré platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

- Nástup ihned nebo dle dohody

Důvody proč být s námi:

- dynamicky rostoucí společnost
- dlouhodobá zakázková náplň
- know-how společnosti působící na světovém trhu
- velmi dobrá příležitost pro osobní rozvoj a kariérový růst
- zajímavá práce na důležitých a náročných úkolech v týmu odborníků zvyšující profesionální prestiž a hodnotu pracovníka na trhu práce
- motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod

Strukturovaný životopis zasílejte na níže uvedenou adresu.

CustomerCategory

E

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2172167  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.