Mechatronik

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Svařovna je místo, kde lidé a roboti dávají karoserii tvar….
  • Technická skupina zajišťuje podporu výroby svařovny Kvasiny.
  • Jsme skupina údržbářů, robotiků, svařovacích a ostatních techniků.

Co u nás budete dělat?

  • - Provádět preventivní kontroly strojů a zařízení
  • - Provádět plánované opravy strojů a zařízení
  • - Seřizovat a zprovozňovat stroje a zařízení
  • - Diagnostikovat a odstraňovat závady v hydraulických a pneumatických obvodech
  • - Provádět údržbu a servis robotové techniky
  • - Nepřetržitý provoz

Co musíte znát, mít a umět?

  • - Středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru elektro, elektromechanik
  • - Znalost technologií, Vyhl. 50/78, min. §6
  • - NJ nebo AJ - úroveň A1 (základní znalost)

Co oceníme?

  • Praxi v oboru elektro

Co od nás můžete získat?

  • Mzda po 3 měsících až 30 000 Kč
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení až 500.000 Kč
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření 1 000 Kč měsíčně
  • Průměrný roční bonus až 90.000 Kč
  • Dotované ubytování od 1.200 Kč měsíčně
  • Dotované stravování
  • Čisté pracovní prostředí, klimatizovaná hala, pracovní oděvy a obuv
  • Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání
  • Svozovou dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na rekreace / firemní rekreační zařízení
  • Preventivní zdravotní programy, rehabilitace, očkování, lázně
  • Potřebné kurzy a rekvalifikaci zdarma, možnost profesního růstu
  • A mnoho dalších výhodí

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3103898  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.