Specialista - tuhost, životnost, akustika (FEM výpočty)

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Oddělení vývoje funkčnosti a výpočtů FEM realizuje zejména prostřednictvím FEM výpočtů virtuální vývoj všech vozů z pohledu: tuhosti, pevnosti, únosnosti, životnosti, vibrací a akustiky; podélných nárazů (včetně simulace funkčnosti zádržných systémů a vyhodnocení ochrany posádky); příčných nárazů (včetně simulace funkčnosti zádržných systémů a vyhodnocení ochrany posádky); ochrany chodců - dle homologačních a spotřebitelských (Euro NCAP, …) předpisů a dalších interních cílů.

Co u nás budete dělat?

  • Zajišťovat numerické simulace v oblasti tuhosti, životnosti, vibrací a akustiky.
  • Provádět, analyzovat a projednávat numerické simulace.
  • Plánovat numerické simulace u dodavatelů.
  • Navrhovat a optimalizovat konstrukční řešení.
  • Provádět stavbu výpočetních modelů a stanovovat technická řešení.
  • Stanovovat postupy simulací a plánovat numerické simulace.
  • Kontrolovat průběh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínů.

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vysokoškolské vzdělání (technické, strojní, fyzikální, matematické obory).
  • Speciální počítačové znalosti: FEM software.
  • Odborná kvalifikace: FEM výpočty.
  • NJ nebo AJ – úroveň B1 (středně pokročilá znalost).
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co od nás můžete získat?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí.
  • Práci s nejnovějšími technologiemi.
  • Variabilní finanční bonusy.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA.
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci.
  • 5 týdnů dovolené, možnost home office.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3060296  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.