Mechanik elektronických zařízení

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Údržba montáže Kvasiny je součástí útvaru montáže vozů Kvasiny a jejím hlavním cílem je zajistit bezporuchový chod linkových a dopravníkových systémů, tzn. zajistit údržbu veškerých výrobních a dopravníkových zařízení na vysoké úrovni při konkurence schopných nákladech. To vše dle příslušných protipožárních, bezpečnostních, stavebně technických, životní prostředí šetřících a estetických hledisek, norem, směrnic, předpisů, zákonných požadavků. nových technologií procesu, které následně využívá při sériové výrobě.

Co u nás budete dělat?

  • Provádět preventivní kontroly strojů a zařízení provozu montáže
  • Provádět plánované opravy strojů a zařízení provozu montáže
  • Seřizovat a zprovozňovat stroje a zařízení
  • Provádět diagnostiku a odstraňovat závady v hydraulických a pneumatických obvodech
  • Provádět diagnostiku PLC, frekvenčních měničů
  • Vícesměnný provoz

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vyučení v oboru elektro
  • Vyhláška 50/78, min. §6
  • Znalost robotů KUKA, PLC Siemens, frekvenčních měničů výhodou
  • NJ nebo AJ - úroveň A1 (začátečník)

Co od nás můžete získat?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Variabilní finanční bonusy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
  • Bezúročná půjčka na bydlení a rekonstrukci
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2975577  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.