Konstruktér komponentů motoru EA 211 MPI

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost v rámci konstrukce malých motorů MPI.

Škoda Auto je poměrně nově jednou ze 4 značek v rámci koncernu, které vyvíjejí od začátku nové motory a sdílí je pak s celým koncernem - máte tak možnost pracovat nejen na knowhow VW, ale také vytvářet něco úplně nového.

Jedná se o pestrou pozici - budete nejen konstruovat, ale také měřit, testovat, účastnit se workshopů a jednat s dodavateli.

Čeká tak na Vás mix práce nejen za počítačem, ale také mimo kancelář, kde využijete cizí jazyk a užijete si kontakt s dalšími profesionály v oboru.

Co u nás budete dělat?

  • konstruovat komponenty motoru a navrhovat nová konstrukční řešení
  • jednak jak v rámci koncernu, tak celosvětově (Indie, Čína,...)
  • spolupracovat při vyhodnocování zkoušek
  • analyzovat sériové problémy a návrhy rešení

Co musíte znát, mít a umět?

  • VŠ vzdělání strojního směru
  • AJ / NJ na komunikativní úrovni
  • Vhodné i pro absolventy studia zaměřeného na motory

Co od nás můžete získat?

  • práci v rámci OEM v pozici zákazníka vůči ostatním subjektům
  • balanc mezi prací u PC a trávením času mimo kancelář
  • kontakt s profesionály z celého světa a aktivní využití cizího jazyka
  • viditelnou práci a možnost proniknout do knowhow dalších oddělení v rámci vývoje celého vozu

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2972851  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.