Specialista nových technologií lakovny

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

PFK-L/2 - Údržba lakovny
  • Naším hlavním posláním je zajištění údržby strojů a zařízení, údržby budovy, ale také zajištění úklidů technologie pro lakovnu Kvasiny. Tyto služby v současné době zajišťujeme prostřednictvím externích dodavatelů.
  • Naším cílem je dosažení maximální provozuschopnosti zařízení a minimální množství prostojů, které by omezily plynulý chod výroby. Velký důraz proto klademe na preventivní údržbu strojů a zařízení.

Co u nás budete dělat?

  • Vypracovávat stanovisko k návrhům na řešení nových trendů a inovací
  • Doporučovat nové technologie a postupy do výroby
  • Plánovat, prosazovat a provádět inovační technologie a nové trendy do údržby a výroby
  • Zpracovávat a vyhodnocovat zpětnou vazbu od dodavatelů a uživatelů
  • Kontrolovat a spolupodílet se na zavádění trendů do praxe
  • Angažovat se v oblasti vědy a výzkumu inovací
  • Provádět benchmark konkurence

Co musíte znát, mít a umět?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • NJ nebo AJ - úroveň B2 (středně pokročilá znalost)
  • Znalost práce s PC

Co oceníme?

  • Praxi ve strojírenství

Co od nás můžete získat?

  • Prostor pro rozvoj kariéry
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na dovolenou
  • Finančně výhodný pronájem vozů
  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2935972  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.