Specialista pilotní haly podvozek

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Pilotní hala v závodě Kvasiny zodpovídá za procesy sériové výroby, ale spolupůsobí aktivně již v rané předsériové fázi vozu. Do její kompetence spadají mimo jiné identifikace a analýzy kvalitativních problémů napříč oblastmi, optimalizace výrobního zařízení a proces odstraňování závad. Rovněž vedení typu modelů vyráběných v Kvasinách je zcela v kompetenci pilotní haly v Kvasinách.

Co u nás budete dělat?

  • Koordinovat odstraňování závad
  • Vypracovávat prognózy vývoje zákaznických závad pro nové projekty
  • Stanovovat opatření pro splnění koncernových limitů zákaznicky relevantních závad
  • Vypracovávat protokol z měření
  • Navrhovat viníka snížené kvality
  • Stanovovat metody analýz, měření a zkoušek
  • Navrhovat způsoby řešení problému rozměrovosti
  • Jednosměnný provoz

Co musíte znát, mít a umět?

  • VŠ vzdělání (technické, strojní, elektro)
  • Znalost práce s PC - ŠKODA standard (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost práce s PC - ŠKODA nadstandard (FrontPage, SAP, Designer,...)
  • NJ - úroveň B2 - středně pokročilý
  • AJ - úroveň A2 - mírně pokročilý

Co oceníme?

  • Praxi ve strojírenství nebo v automobilovém půmyslu

Co od nás můžete získat?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Variabilní finanční bonusy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
  • Bezúročná půjčka na bydlení a rekonstrukci
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2931225  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.