Specialista akustických simulací

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Oddělení vývoje motorových jednotek provádí strukturální, termomechanické, dynamické, akustické a CFD výpočty v oblasti agregátů, dále výpočty jízdních výkonů a spotřeb.

Co u nás budete dělat?

  • Simulace akustiky agregátů včetně hybridních a elektropohonů.
  • Stavbu akustických modelů agregátů.
  • Vyhodnocování simulací.
  • Validaci modelů.
  • Optimalizaci akustických vlastností agregátů.
  • Optimalizaci akustických vlastností komponent agregátů.
  • Analýzu konceptů agregátů z pohledu akustiky.
  • Analýzu akustických měření.
  • Úzce spolupracovat s vývojovými skupinami v rámci koncernu VW.

Co musíte znát, mít a umět?

  • VŠ vzdělání ( strojní, mechatronika, matematické obory, elektrotechnika).
  • Znalosti v oblasti konstrukce a výpočtů v oblasti spalovacích motorů, převodovek, hybridních pohonů a elektropohonů.
  • Znalosti v oblasti zdrojů, přenosu a tlumení vibrací agregátů.
  • Znalosti v oblasti vyzařování a šíření hluku.
  • Znalost NJ nebo AJ – úroveň B2 (středně pokročilá znalost).
  • Analytické a syntetické myšlení, kreativitu, flexibilitu, samostatnost i týmovost.
  • Komunikativnost, strukturované myšlení a vyjadřování.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co oceníme?

  • Znalosti SW, ANSA, MSC ADAMS, SIMDRIVE, EXCITE, Matlab, Simulink.
  • Zkušenosti v oblasti konstrukce a výpočtů v oblasti spalovacích motorů, převodovek, hybridních pohonů a elektropohonů.
  • Zkušenosti v oblasti zdrojů, přenosu, tlumení vibrací agregátů.
  • Zkušenosti v oblasti vyzařování a šíření hluku.
  • Znalosti Linuxu, skriptovacích / programovacích jazyků.
  • Znalost dalšího světového jazyka.

Co od nás můžete získat?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí.
  • Práci s nejnovějšími technologiemi.
  • Variabilní finanční bonusy.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA.
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci
  • 5 týdnů dovolené, možnost home office.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2929012  Dátum zverejnenia: 11.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.