Vývojový pracovník elektrifikace vozidel

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Zajišťujeme funkční, zákaznicky orientované zkoušky elektriky a elektroniky celého vozu se zaměřením na nové technologie alternativních pohonů.

Co bude vaší pracovní náplní?

  • Plánování, příprava a realizace zkoušek celého vozu se zaměřením na vozidla na elektrické a alternativní pohony.
  • Realizace testovacích jízd za účelem posouzení elektrických komponentů.
  • Provádění odborných měření, diagnostiky, analyzování a vyhodnocování zjištěných poznatků.
  • Metodické řízení a organizace zkoušek v oblasti své působnosti.
  • Analyzování nových trendů v oblasti elektro vozidel.
  • Navrhování koncepce technického řešení a schvalování odborných vyjádření.
  • Prezentace výsledků zkoušek, zpracování protokolů.
  • Zavádění nových zkušebních metod a testování do praxe.

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku.
  • Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni B2.
  • Komunikativní schopnosti, týmovou spolupráci, spolehlivost, organizační schopnosti, orientaci na cíl.
  • Osobní zodpovědnost, časovou flexibilitu, preciznost.
  • Ochotu učit se nové trendy.
  • Znalost práce na PC - MS Office.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Příslušné elektro vzdělaní pro získání §6 dle vyhlášky 50/1978 Sb.

Co od nás můžete získat?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí.
  • Práci s nejnovějšími technologiemi.
  • Variabilní finanční bonusy.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA.
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci.
  • 5 týdnů dovolené, možnost home office.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2928984  Dátum zverejnenia: 11.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.