Technik nákupu se znalostí výroby nástrojů/přípravků

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Jste absolventem technické VŠ nebo SPŠ, používáte aktivně němčinu nebo angličtinu, zajímáte se o techniku, ideálně o výrobu automobilů nebo máte praxi v oblasti výroby nástrojů/přípravků a chcete spojit svou kariéru s úspěšnou značkou?

Co u nás budete dělat?

  • Zajištovat náběh nových dílů od fáze konceptu až po plynulý přechod do sériové výroby.
  • Spolu s dodavatelem budete sestavovat termínové plány a kontrolovat jejich plnění.
  • Cestovat do nástrojáren po celém světě a kontrolovat výrobu nástrojů.
  • Vypracovávat zprávy na základě pravidelných kontrol u našich dodavatelů.
  • Budete mít příležitost uplatnit svoji kreativitu a hledat nová inovativní řešení.
  • Posuzovat kapacity a industrializaci u dodavatelů.
  • Budete přítomen u výroby prvních dílů, u jejich optimalizací a úprav v rané fázi projektu.
  • Komunikovat slovem i písmem v angličtině nebo němčině.
  • Spolupracovat s ostatními odbornými útvary ŠKODA.
  • Výsledek Vaší práce bude vidět na každém našem vyrobeném voze.

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vysokoškolský diplom v oboru (technika, strojírenství) nebo maturitní vysvědčení ve stejných oborech + minimálně 3letou zkušenost v oblasti výroby nástrojů.
  • Aktivní znalost němčiny nebo angličtiny (jeden z těchto jazyků musíš umět velmi dobře, u druhého můžeš navštěvovat firemní kurz).
  • Aktivně řešit problémy.
  • Zkušenosti s vedením projektu.
  • Řidičský průkaz skupiny „B“.
  • Ochota cestovat a časová flexibilita.
  • Znát jednu z teorií, praxí:
  • Vstřikování plastů, tváření kovů, svařování, elektro/elektronika, autosedačky, galvanické chromování, lakování, povrchové úpravy dílů.
  • Musíte umět svou prezentací přesvědčit.
  • Musíte mít smysl pro týmovou práci.

Co od nás můžete získat?

  • Budete pracovat s nejnovějšími technologiemi a v moderním mezinárodním prostředí, v prestižním oddělení a v kolektivu specialistů, s možností home office.
  • Budete mít možnost navštěvovat vzdělávací kurzy, školení a jazykovou výuku.
  • Nemáte se jak dostat do práce? Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA je tu pro Vás.
  • Uvažujete o bydlení? Ubytování, bezúročná zápůjčka na bydlení a rekonstrukci je Vás k dispozici.
  • K načerpání sil Vám nabízíme 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění je tu pro ty, kteří už teď myslí na důchod.

TUCNE

Pokud máte o pozici zájem, pokračujte doplněním údajů níže a kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Následně budete přesměrováni na webové stránky společnosti ŠKODA, kde Vaše přihlášení dokončíte.
Povinnou přílohou k přihlášení na pozici je strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém provedení (neplatí pro dělnické pozice).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2928968  Dátum zverejnenia: 11.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.