Business Analytik pro BW

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Věděli jste, že pod pojmem ŠKODA AUTO se neskrývají pouze automobily, ale i práce s množstvím nejmodernějších IT technologií?
  • Do našeho rostoucího kompetenčního centra, hledáme specialisty do týmu zaměřeného na aplikační podporu finančních modulů v SAPu.

Co u nás budete dělat?

- Analyzovat tickety a navrhovat změny podporovaných pracovních procesů v oblasti modulu Business Warehouse v systému SAP
- Podílet se na správě SAP aplikací v modulech FI a Treasury
- Plánovat a kontrolovat termíny v rámci projektů rozvoje SAP
- Spolupracovat s externími dodavateli
- Spolupracovat na mezinárodních projektech v koncernu VW, především v Německu

Co musíte znát, mít a umět?

- Znalost SAP nebo podobného ERP
- Zkušenosti s programováním v libovolném programovacím jazyce
- Zájem o oblast vývoje a podpory podnikových systémů a procesů
- NJ - úroveň B2 (hovorová)
- Praxi v oboru IT
- Chuť se dále rozvíjet a vzdělávat

Co uvítáme?

- VŠ vzdělání - obor informatika/SW inženýrství nebo příbuzných oborech
- Znalost procesů datového skladu
- Znalost programovacího jazyka ABAP

Co od nás můžete získat?

  • - Moderní mezinárodní pracovní prostředí
  • - Práci s nejnovějšími technologiemi
  • - Variabilní finanční bonusy
  • - Vzdělávací kurzy a školení
  • - Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
  • - Bezúročná zápůjčka na bydlení a rekonstrukci
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2741833  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.