Vývojový pracovník – numerické simulace (FEM výpočty)

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Oddělení Zajištění funkčnosti realizuje virtuální vývoj v oblasti pevnosti, tuhosti, životnosti, akustiky, nárazových zátěžných stavů (crash) struktury vozu, zádržných systémů, ochrany posádky a ochrany chodců dle homologačních předpisů, spotřebitelských zkoušek (Euro NCAP, apod.) a dalších požadavků.
  • Prostřednictvím numerických simulací (FEM výpočtů) doprovází vývoj vozů ve všech jeho fázích, od rané fáze doprovodu designu a vzniku konceptů, přes konstrukci prototypů a jejich zkoušky až po sériovou výrobu.
  • Do svého týmu hledá kolegyně/kolegy na pozice pro numerické simulace v oblastech:
  • tuhost, životnost, akustika; ochrana chodců; příčné nárazy; podélné nárazy.

Popis činnosti

  • - Provádění, plánování, analýza a projednávání numerických simulací
  • - Podílení se na vývoji metodik numerických simulací
  • - Navrhování a optimalizace konstrukčních řešení
  • - Podílení se na návrhu zkoušek, jejich instrumentaci a analýze jejich výsledků
  • - Spolupracuje s odděleními konstrukce, zkoušek, dalšími odbornými útvary a dodavateli
  • - Spolupracuje s vývojem ostatních koncernových značek

Požadujeme

  • - VŠ vzdělání (technické, strojní, fyzikální, matematické obory)
  • - Znalosti v oblasti FEM výpočtů
  • - Znalost NJ nebo AJ – úroveň B2 (středně pokročilá znalost)
  • - Analytické a syntetické myšlení, kreativitu, flexibilitu, samostatnost i týmovost
  • - Komunikativnost, strukturované myšlení a vyjadřování

Uvítáme

  • - Znalosti PamCrash, Nastran, Abaqus, FemFat, Ansa, Meta, Animator, případně jiného FEM software
  • - Znalosti Linuxu, skriptovacích / programovacích jazyků
  • - Znalost dalšího světového jazyka

Nabízíme

  • - Po zapracování samostatnou a tvůrčí práci v týmu špičkových odborníků v oboru
  • - Práci se špičkovým HW a SW vybavením
  • - Možnost odborného růstu
  • - Dobré finanční ohodnocení a stabilitu
  • - Možnost prohlubování jazykových znalostí
  • - Další zaměstnanecké výhody (5 týdnu dovolené, výhodný pronájem vozu, apod.)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2327786  Dátum zverejnenia: 13.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.