Operátor výroby (svařovna, lakovna, montáž vozů)

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Máte rádi auta a svoji kariéru chcete spojit s úspěšnou značkou? Vaše nadšení a schopnosti umíme ocenit.
  • Pošlete nám svůj životopis a budete překvapeni, kam až Vás může zavést.

Popis činnosti

  • - Bodové svařování karosářských dílů
  • - Výstupkové svařování (svářecí lisy) ve svařovně
  • - Provádění lakovenských prací na lince lakování karoserií (broušení, tmelení, nanášení plastizolu…) v lakovně
  • - Provádění montážních prací na montážní lince vozů
  • - Práce v třísměnném provozu

Požadujeme

  • - SOU s výučním listem ve strojírenských oborech, případně zaučení
  • - Svářečský průkaz el. odporem ZK 21-9.1, ZK 23-9.1 – platí pro činnost ve svařovnách
  • - Dobrý zdravotní stav

Uvítáme

  • - Praxi v oboru

Nabízíme

  • - Prostor pro rozvoj kariéry
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na penzijní připojištění
  • - Vzdělávací kurzy a školení
  • - Příspěvek na dovolenou
  • - Finančně výhodný pronájem vozů
  • - Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2284596  Dátum zverejnenia: 10.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.