Manažer lisoven

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Jsou pro Vás automobily značky ŠKODA srdeční záležitostí? Máte zájem se spolupodílet na jejich výrobě? Máte týmového ducha a zkušenosti s řízením týmu? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!
Lisovna zajišťuje výrobu velkých a středně velkých karosářských výlisků, především povrchových dílů. Sortiment tvoří výlisky pro všechny vyráběné modely vozů ŠKODA a jejich modifikace.

Popis činnosti

  • - Řízení činnosti a výroby výlisků na 10-ti automatických linkách s využitím cca. 170-ti sad lisovacího nářadí
  • - Zodpovědnost za dodávky a kvalitu vyráběných dílů pro ŠKODA AUTO a koncernové závody
  • - Zajištění operativního plánování výroby výlisků s ohledem na plán výroby vozů včetně plánování personálu
  • - Koordinace nových projektů (výstavba a zahájení provozu nejmodernější lisovací linky v Evropě)
  • - Úzká spolupráce při výrobě lisovaných dílů s oblastmi plánování výroby, údržby strojů a zařízení, údržby lisovacího nářadí, logistiky kvality
  • - Zodpovědnost za realizaci firemních cílů

Požadujeme

  • - VŠ vzdělání (technický směr)
  • - Znalost NJ nebo AJ – úroveň B1 (středně pokročilá)
  • - Zkušenost s vedením většího týmu podřízených ve výrobě
  • - Organizační a komunikační schopnosti
  • - Samostatnost a flexibilita

Uvítáme

  • - Praxi v automobilovém průmyslu

Nabízíme

  • - Zázemí silné automobilové společnosti
  • - Možnost karierního růstu
  • - Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • - Balíček zaměstnaneckých výhod
  • - Prostor pro seberealizaci
  • - Výborný kolektiv

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2279231  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.