Projektant snižování času montáže vozu

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Moderní automobily jsou složeny z celé řady součástek a montážních celků. Pro co nejefektivnější průběh montážních procesů je třeba snížit čas potřebný ke smontování vozu. Toto je zajištěno mj. prováděním analýz času potřebného k montáži. Analýzy vedou ke snížení konstrukčně podmíněného času montáže vozu (EHPV). Všechny změny prováděné již za běhu výroby jsou velmi drahé a časově náročné. Proto je třeba čas optimalizovat již v raných stadiích konstrukce vozu.
  • Projektant se významně podílí na snížení času montáže vozu a příznivě ovlivňuje i výši nutných investic.

Popis činnosti

  • - Návrh vozů a požadavků pro analýzu rozložených vozů
  • - Benchmarking
  • - Analýza předpokládaných montážních časů rozkládaných konkurenčních vozů pomocí MTM analýzy (Methods Time Measurement)
  • - Analýza předpokládaných montážních časů nových modelů ŠKODA pomocí MTM analýzy
  • - Návrhy a provedení optimalizací produktu, technologických postupů a výroby
  • - Účast na koncepčních workshopech, produktových klausurách, jednáních s konstruktéry

Požadujeme

  • - VŠ vzdělání technického směru
  • - Znalost a zkušenosti s metodami MTM/UAS
  • - Znalost NJ - úroveň B2 (pokročilá znalost)
  • - Velmi dobré uživatelské znalosti Powerpointu, práce s fotografiemi, obrázky, dobré znalosti Excelu a Wordu
  • - Schopnost komunikace a řešení problémů
  • - Schopnost organizace a plánování
  • - Schopnost práce v týmu a flexibilitu
  • - Ochotu se učit novým věcem
  • - Ochotu cestovat

Uvítáme

  • - Základní znalost AJ
  • - Praxi v montáži/demontáži vozů

Nabízíme

  • - Prostor pro rozvoj kariéry
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na penzijní připojištění
  • - Vzdělávací kurzy a školení
  • - Příspěvek na dovolenou
  • - Finančně výhodný pronájem vozů
  • - Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2270405  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.