Procesní inženýr lakoven

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Lak karoserii propůjčuje nejen atraktivní vzhled a možnost individualizace pro zákazníka, ale zároveň zajištuje trvalé užitné vlastnosti vozu po celou dobu jeho životnosti. Z těchto důvodů je lakování jedním z rozhodujících procesů při výrobě vozu. Oddělení plánování lakoven je zodpovědné za vývoj lakovacích procesů, nasazování nových technologií a procesů pro vlastní lakování, kontrolu procesních parametrů v sériové výrobě, redukci vlivů na životní prostředí a snižování nákladů a to ve všech závodech značky ŠKODA AUTO a.s. Při práci na zajištění výše uvedených požadavků jsou využívány nejmodernější technologie, spolupráce a výměna informací se zahraničními partnery včetně využívání technologických center dodavatelů technologií a procesů, v kterých jsou nové materiály a technologie testovány před nasazením do sériové výroby.

Popis činnosti

  • - Plánování procesních záležitostí v oblasti: předúprava karoserií před lakováním, kataforézní základování, utěsňování a nástřik spodku karoserie, barevná vrstva, bezbarvý vrchní lak a konzervace dutin
  • - Zavádění nových systémů povrchových úprav v oblasti funkčních povlaků a sledování trendů v této oblasti v ČR a ve světě
  • - Implementace nové technologie s ohledem na Green Future program ŠKODA AUTO
  • - Provádění konstrukčních rozhovorů s dodavateli
  • - Testování použitých materiálů a komponentů
  • - Plánování systému odpadních vod
  • - Podílení se na při přípravě lakovacích dat
  • - Přenos technických řešení a „best practice" mezi pobočkami ve skupině
  • - Spolupráce s dodavateli technologií a implementace těchto technologií na pobočkách

Požadujeme

  • - Vysokoškolské vzdělání (technické, chemicko-technologické)
  • - Znalost NJ nebo AJ - úroveň B1 (středně pokročilá znalost)
  • - Inovativní přístup
  • - Schopnost spolupráce v širším týmu
  • - Zákaznické cítění

Nabízíme

  • - Prostor pro rozvoj kariéry
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na penzijní připojištění
  • - Vzdělávací kurzy a školení
  • - Příspěvek na dovolenou
  • - Finančně výhodný pronájem vozů
  • - Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • - Pracoviště ve ŠKODA Mladá Boleslav

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2265055  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.