Konstruktér přední kapoty a blatníku

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Vrchlabí, Okres Trutnov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

ŠKODA AUTO je jediná automobilka, která v České republice vozy a komponenty nejenom vyrábí, ale také vyvíjí. Ve vývojovém centru ŠKODA AUTO vznikají moderní karoserie, které díky mnoha léty budované kompetenci splňují nejpřísnější standardy užitných hodnot, kvality a bezpečnosti.
  • Oddělení vývoje karoserie a montovaných dílů doprovází designéry od prvopočátku vzniku vozu, hledá nová řešení a vyvíjí karosérii a díly od prototypů až po finální vůz předaný do sériové výroby. Během vývoje karosérie a montovaných dílů se též provádí dlouhá řada zkoušek, které ověří náročnými testy vysoké požadavky na současné vozy.
  • Zajímáte se o vozidla a moderní technologie, jsou auta vaše hobby, máte zájem se stát součástí teamu ŠKODA AUTO? V tom případě jste tím správným uchazečem na pozici:

Popis činnosti

  • - Návrh skladby kapoty a blatníků s ohledem na funkční požadavky a požadavky ochrany chodců
  • - Detailní konstrukce jednotlivých dílů přední kapoty a blatníku
  • - Zpracování technické dokumentace pro výrobu
  • - Spolupráce s odděleními designu, pevnostních výpočtů, zkoušek, plánováním výroby, dalšími odbornými útvary a dodavateli.
  • - Analýza konkurenčních řešení v oblasti přední části vozu
  • - Spolupráce s vývoji ostatních koncernových značek

Požadujeme

  • - VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • - Znalost NJ nebo AJ - úroveň B2 (středně pokročilá)
  • - Tvůrčí myšlení a zodpovědnost
  • - Základní znalost konstrukčních CAD systémů
  • - Schopnost týmové práce a komunikativnost
  • - Znalost MS Windows, Office
  • - Řidičský průkaz skupiny B

Uvítáme

  • - Znalost druhého světového jazyka
  • - Znalost konstrukčního programu Catia, ICEM Surf

Nabízíme

  • - Samostatnou a tvůrčí práci
  • - Práci se špičkovým HW a SW vybavením
  • - Možnost odborného růstu
  • - Dobré finanční ohodnocení
  • - Prohlubování jazykových znalostí
  • - Zahraniční cesty v rámci značek koncernu
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na penzijní připojištění
  • - Příspěvek na dovolenou
  • - Finančně výhodný pronájem vozů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2250216  Dátum zverejnenia: 15.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.