SAP konzultant/ programátor

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Věděli jste, že pod pojmem ŠKODA AUTO se neskrývají pouze automobily, ale i práce s množstvím nejmodernějších IT technologií?
  • Prohlédněte si následující pozici a neváhejte se přihlásit.
  • Pro rostoucí Kompetenční centrum koncernové úrovně v Mladé Boleslavi hledáme:

Popis činnosti

  • - Analýza a návrhy změn podporovaných pracovních procesů v oblasti modulů nebo báze v systému SAP
  • - Organizace a podpora testů aplikací ve spolupráci s odbornými útvary externích společností
  • - Definice a projednávání návrhů na efektivní pokrytí pracovních procesů
  • - Administrace SAP aplikací
  • - Plánování a kontrola termínů v rámci projektů rozvoje SAP
  • - Správa a podpora systémových rozhraní
  • - Vývoj v programovacím jazyce ABAP
  • - Koordinace činnosti externích dodavatelů
  • - Spolupráce na mezinárodních projektech v regionu střední a východní Evropy

Požadujeme

  • - VŠ - obor informatika/SW inženýrství
  • - Znalost principů vývoje SW
  • - Znalost principů SAP
  • - Zájem o oblast vývoje a podpory podnikových systémů a procesů
  • - NJ nebo AJ - úroveň B1 (hovorová)
  • - Inovativnost a kreativitu
  • - Spolehlivost a odpovědnost

Uvítáme

  • - Praxi v oboru IT, zejména v oblasti SAP

Nabízíme

  • - Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • - Perspektivní individuální růst
  • - Prostor pro rozvoj kariéry
  • - Práci na klíčových projektech
  • - Práci ve špičkovém mezinárodním týmu
  • - Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2169454  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.