Specialista operativní leasing - Key account management

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Tým, jehož členem se úspěšný kandidát stane, zajišťuje prodej nových vozů ŠKODA v ČR. Tvoří strategii prodeje nových vozů. K hlavním činnostem útvaru patří podpora autorizované obchodní sítě ŠKODA v ČR, prodej vozů VIP zákazníkům a velkoodběratelům, spolupráce s leasingovými společnostmi.

Popis činnosti

  • - Organizace spolupráce s leasingovými společnostmi
  • - Navrhování strategie prodeje velkoodběratelům a leasingovým společnostem
  • - Dohled nad přípravou a prodejem, pronájmem a leasingem vozů
  • - Vypracovávání konceptů pro velkoodběratele a leasingové společnosti
  • - Analýza vývoje a aktualizace strategie značky ve spolupráci s leasingovými společnostmi

Požadujeme

  • - VŠ vzdělání (ekonomické)
  • - NJ nebo AJ úroveň B2 (středně pokročilá znalost)
  • - Znalost práce s PC (MS Office)
  • - Odbornou praxi - prodej vozidel, prodej finančních služeb

Nabízíme

  • - Prostor pro rozvoj kariéry
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na penzijní připojištění
  • - Vzdělávací kurzy a školení
  • - Příspěvek na dovolenou
  • - Finančně výhodný pronájem vozů
  • - Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2118563  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.