Specialista šablonárny

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Máte rádi auta a svoji kariéru chcete spojit s úspěšnou značkou? Vaše nadšení a schopnosti umíme ocenit.
  • Pošlete nám svůj životopis a budete překvapeni, kam až Vás může zavést.

Popis činnosti

  • - Stanovování hodnoty a rozsahu rozměrových a auditových korekcí, metodické řízení
  • - Navrhování opatření pro redukci kvalitativních závad při náběhu výroby
  • - Spolupráce na vývoji nových modelů
  • - Analýza rozměrových diferencí přípravků a nářadí
  • - Zpracovávání výsledků zkoušek, projednávání odstranění závad a odchylek ve výrobě
  • - Ověřování průběhu realizací a účinnosti opatření dle problémových listů
  • - Vyhodnocování technických zadání výroby dílů
  • - Navrhování změn koncepce ustavovacích a upínacích elementů

Požadujeme

  • - VŠ vzdělání(technické)
  • - Znalost CAD/CAM;Catia V5,SPL
  • - NJ nebo AJ - úroveň B1 (středně pokrořilá znalost)
  • - Samostatnost
  • - Flexibilitu

Uvítáme

  • - Praxi v oboru

Nabízíme

  • - Prostor pro rozvoj kariéry
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na penzijní připojištění
  • - Vzdělávací kurzy a školení
  • - Příspěvek na dovolenou
  • - Finančně výhodný pronájem vozů
  • - Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1963539  Dátum zverejnenia: 22.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.