Specialista - montované díly

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Máte rádi auta a svoji kariéru chcete spojit s úspěšnou značkou? Vaše nadšení a schopnosti umíme ocenit.
  • Pošlete nám svůj životopis a budete překvapeni, kam až Vás může zavést.

Popis činnosti

  • - Navrhování a provádění konstrukce montovaných dílů exteriéru vozu
  • - Zpracovávání technické dokumentace pro výrobu
  • - Spolupráce s odděleními výpočtů, zkoušek, plánováním výroby a dalšími odbornými útvary a dodavateli
  • - Analýza konkurenčních řešení
  • - Spolupráce s vývojem ostatních koncernových značek

Požadujeme

  • - VŠ technického zaměření
  • - Znalost NJ nebo AJ - úroveň B2 (středně pokročilá znalost)
  • - Základní znalost konstrukčních CAD systémů
  • - Znalost MS Windows, Office
  • - Zájem o automobilovou techniku
  • - Tvůrčí myšlení s ochotou učit se novému
  • - Schopnost týmové práce a práce na projektech
  • - Komunikativnost

Uvítáme

  • - Znalost dalšího světového jazyka
  • - Znalost konstrukčního programu Catia V

Nabízíme

  • - Po zapracování samostatnou a tvůrčí práci
  • - Práci se špičkovým HW a SW vybavením
  • - Možnost odborného růstu
  • - Dobré finanční ohodnocení
  • - Prohlubování jazykových znalostí
  • - Další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1962121  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.