Referent kontrolingu

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ASAP
Miesto výkonu práce:
Sabinovská 6, Bratislava
Škoda Auto Slovensko s. r. o.
Sabinovská 6
821 02 Bratislava

Náplň práce

  • Príprava a spracovanie reportov v rámci plánovania a rozpočtovania
  • Vyhotovenie výkazov pre externých partnerov
  • Tvorba interného reportingu zameraného na riadenie nákladov
  • Vyhodnocovanie predkladaných návrhov k veľkoodberom a monitorovanie predaja
  • Posudzovanie návrhov marketingových akcií a akčných modelov, vyhodnocovanie úspešnosti
  • Sledovanie podpôr predaja a porovnávanie plánu a reality
  • Tvorba odchýlkových analýz zameraných na predajný mix
  • Príprava analýz v rámci procesnej a nákladovej optimalizácie
  • Spracovanie a tvorba prezentácií k dozornej rade a stretnutiam manažmentu

Ponúkame

  • Príjemné pracovné prostredie
  • Prepracovaný a štedrý systém firemných benefitov
  • Milí, priateľskí a ústretoví kolegovia - no proste ŠKODA RODINA

Osobnostné predpoklady

  • pozícia vhodná aj pre absolventa univerzity s odborom zameraným na financie (kontroling výhodou), ideálne s 1-3 ročnou praxou v danej oblasti
  • požadovaný je finančný prehľad a základná znalosť účtovných štandardov
  • znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka na úrovni min. B2
  • znalosť SAP výhodou, výborná znalosť MS OFFICE je podmienkou
  • výborné analytické schopnosti, vzťah k číslam, orientácia na detail a systematické myslenie
  • ochota prijímať výzvy, vysoká úroveň seba-motivácie, flexibilita a pozitívny prístup
  • výrazné sociálne a komunikačné schopnosti a schopnosť riešiť problémy
  • samostatnosť a rozhodnosť, na výsledok orientovaný a štrukturovaný spôsob práce, zodpovednosť

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.