Pracovník After Sales Marketingu

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa(Marketing)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ASAP
Miesto výkonu práce:
Sabinovská 6, Bratislava
Škoda Auto Slovensko s. r. o.
Sabinovská 6
821 02 Bratislava

Náplň práce

  • spolupráca s reklamnými a mediálnymi agentúrami
  • príprava reklamných kampaní, kreativity a kreatívnej stratégie
  • koordinácia s marketingovým oddelením ŠAMB, adaptácie, identifikovanie odlišností trhu
  • príprava zadaní pre kreatívnu agentúru
  • koordinácia a plánovanie zavádzania nových After Sales projektov
  • návrh a príprava POS materiálov
  • príprava dealerskej reklamy, koordinácia systému regionálnej reklamy
  • starostlivosť o korporátny dizajn manuál, supervising v rámci ŠAS za oblasť After Sales
  • starostlivosť a kontrola dodržiavania dizajn manuálu v rámci siete ŠKODA, školenia
  • plánovanie, realizácia a analýza akcií na podporu predaja produktov a služieb After Sales (dielce, príslušenstvo, návštevnosť servisných stredísk, zvyšovanie lojality zákazníkov)
  • správa CRM za oblasť After Sales
  • komunikácia so servisnou sieťou

Ponúkame

  • Príjemné pracovné prostredie
  • Prepracovaný a štedrý systém firemných benefitov
  • Milí, priateľskí a ústretoví kolegovia - no proste ŠKODA RODINA

Osobnostné predpoklady

  • kreatívne schopnosti, poznatky z reklamnej a mediálnej oblasti
  • aktívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom; nemecký jazyk výhodou
  • práca v prostredí Windows, aplikácie MS Office (PowerPoint, Excel, Word na pokročilej úrovni)
  • práca s grafickým SW výhodou
  • komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie
  • vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.