Produktový špecialista - ŠKODA originálne príslušenstvo

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
živnosť
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa(Ekonomické a/alebo technické zameranie)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
01.01.2016
Miesto výkonu práce:
Sabinovská 6, Bratislava
Škoda Auto Slovensko s. r. o.
Sabinovská 6
821 02 Bratislava

Náplň práce

  • Tvorba predajného programu, predajných a marketingových akcií príslušenstva, návrh opatrení na rozvoj obchodu s ŠKODA originálne diely (ŠOD), ŠKODA originálne príslušenstvo (ŠOP)
  • Vytváranie reportov a štatistík za sortiment ŠOD, ŠOP
  • Analýza a marketingové štúdie trhu s ŠOD, ŠOP
  • Prehľad konkurencie na trhu v oblasti ŠOD, ŠOP, cenové indexy
  • Príprava a produkcia predajných a marketingových materiálov pre ŠOD, ŠOP
  • Riadenie a zodpovednosť za obchod s kolesami – letné, zimné komplety; letné, zimné pneumatiky
  • Školenie a poradenstvo pre partnerov o produktoch
  • Komunikácia so ŠKODA AUTO a.s. ohľadom zvereného sortimentu
  • Koordinácia prezentácie ŠOP na internete
  • Návrh na zlepšenie procesov, systémovej podpory pre obchod s ŠOP
  • Riadenie a správa e-shopu ŠKODA
  • Príprava a realizácia prezentácie príslušenstva na autosalóne a iných marketingových podujatiach

Ponúkame

  • Stabilný zamestnávateľ s dlhoročnou tradíciou
  • Príjemný kolektív a pracovné prostredie
  • Prepracovaný systém benefitov
  • Podpora profesionálneho a osobného rozvoja

Osobnostné predpoklady

  • prax v oblasti predaja automobilových doplnkov výhodou
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • samostatnosť a proaktívny prístup k práci
  • strategické a analytické myslenie
  • veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.