Hľadáme šikovného operátora výroby a montážnika pre rýchlo rastúceho zamestnávateľa

SKLOFIX s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiac1/2 ročné a 1 ročné odmeny, 100% nadčas preplácaný. Ihneď po skúšobnej dobe navýšenie platu ako aj každoročné zvýšenie platu. Osobitné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby, montážnik

  • Zhotovovanie zákazok, ktoré zahŕňa:
    • CNC rezanie skla
    • Brúsenie skla na vertikálnej brúske
    • Vŕtanie skla na vertikálnej vŕtačke
    • CNC obrábanie skla na obrábacom centre
    • Laminovanie skiel
    • Výroba izolačných skiel
    • Výroba hliníkových okien, dverí a posuvných systémov
    • Montáž sprchových kútov, sklenených zábradlí, kuchynských zásten a zrkadiel, sklenených dverí a priečok, hliníkových okien a dverí
  • Okrem toho, budeš:
    • Zodpovedný za kvalitu výrobkov
    • Pracovať v tíme s ostatnými operátormi a montážnikmi
  • Typický deň na pozícii Operátor výroby, montážnik:
    • Obsluhuješ výrobné stroje a zariadenia
    • Kontroluješ kvalitu výrobkov
    • Zabezpečuješ, aby boli materiály a nástroje pripravené pre výrobu
    • Komunikuješ s ostatnými členmi tímu a manažérom výroby
  • Pracovná doba:
    • 8-hodinový pracovný deň
    • Pracovné dni sú od pondelka do piatku

Ďalšie príklady typickej náplne práce:

  • Údržba a čistenie výrobných strojov
  • Príprava výrobných plánov a zoznamov materiálov
  • Kontrola a úprava nastavení strojov
  • Vykonávanie manuálnych prác pri výrobe skiel a okien
  • Riešenie drobných porúch a problémov v procese výroby

  • Môžeš získať preplatené cestovné, čo ti ušetrí peniaze a čas.
  • Získaš prémie po polroku aj po roku od nástupu do práce, čo ti umožní získať navyše financie.
  • Máš možnosť získať 100% nadčas preplatený, čo ti umožní získať navyše financie.
  • Budeš pracovať v čistom a klimatizovanom prostredí s novými strojmi, čo zlepší tvoju pracovnú pohodu a produktivitu.
  • Budeš pracovať v mladom kolektíve, čo ti umožní získať nové priateľstvá a pracovať v príjemnej atmosfére.
  • Budeš mať osobitné ohodnotenie, čo ti umožní získať navyše financie a uznanie za tvoju prácu.
  • Máš možnosť ubytovania v novo vybudovaných priestoroch v blízkom areáli taktiež firmy Sklofix, čo ti umožní bývať v pohodlnom a modernom prostredí.

Práca sa nachádza v novej hale, veľmi čisté prostredie a príjemná atmosféra. Vyžadujeme logické myslenie a zmysel pre detail. V prípade montáže si montážne teamy nachystajú zákazku (y), pripravia kovanie a naložia sklo do automobilov. Následne podľa vymeriavacieho protokolu sklá montujú na mieru alebo ako systémy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sklenárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sklenárska výroba, výroba hliníkových systémov, montáž

Počet rokov praxe

2

Ochota pracovať, logické myslenie, práca s PC - ideálne prax v oblasti cnc obrábania ak nie zaučíme. Technické myslenie pri montáži. Zmysel pre detail

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva,- sklenárstvo, výroba + montáž. Spoločnosť Sklofix realizuje sklenené zábradlia, zimné záhrady, sprchové kúty a iné sklenené produkty, výroba a montáž hliníkových okien a dverí, zámočníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3922818  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac